Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość za www.gazeta.pl

ŁKS przygotowuje się do wiosennej rundy rozgrywek

Kolejni piłkarze dojeżdżają też na obóz do Muszyny, gdzie ćwiczą łomżanie. Wczoraj dotarł bramkarz Maciej Kudrycki, występujący ostatnio w Supraślance. Natomiast dziś ma dojechać Robert Gaca - 27-letni obrońca Unii Janikowo, który ma za sobą też występy w Zawiszy Bydgoszcz.


- Cały czas rozmawiam też na temat tego, żeby dołączył do nas Maxwell Kalu - mówi Czesław Jakołcewicz, trener ŁKS-u. - Upadła już sprawa sprowadzenia do Łomży Białorusinów, bo ostatecznie nie zdecydowali się do nas przyjechać. Myślę jednak, że jeszcze kilku nowych graczy przetestujemy na tym zgrupowaniu. Liczę też na to, że kiedy I-ligowe kluby zaczną zamykać swe kadry przed rundą wiosenną, któryś z zawodników z ekstraklasy do nas dołączy.
Piłkarze ŁKS-u  oprócz biegania po górach mają też zajęcia z piłkami.
- Mamy do dyspozycji świetnie przygotowane zielone boiska i zamierzamy je wykorzystać - wyjaśnia Jakołcewicz. - Chociaż oczywiście główny nacisk kładziemy teraz na siłę. Zaczyna się prawdziwa robota.

Oprócz piłkarzy do kolejnej rundy przygotowują się też działacze ŁKS-u. W środę odbyło się walne zgromadzenie członków klubu. Jednak nie było na nim żadnych zaskakujących decyzji, zostali tylko wybrani trzej nowi członkowie zarządu, ponieważ jego skład był niekompletny. Do władz ŁKS-u weszli łomżyńscy biznesmeni: Marek Mackiewicz, Tomasz Filipkowski i Tomasz Kurpiewski.

źródło: Gazeta Wyborcza

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę