Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejna próba sił w sejmiku województwa

Po raz szósty radni sejmiku wojewódzkiego zbierają się dziś w sparwie nowego zarządu województwa. Tym razem jednak nie będą próbować wybrać wicemarszałka i członków zarządu, ale odwołać nowopowołanego marszałka. Opozycja postanowiła złożyć wniosek o odwołanie marszałka elekta Bogusława Dębskiego z PiS. To wspólna inicjatywa PO, PSL i Lewicy i Demokratów.

Nie jest to wystąpienie przeciwko osobie Bogusława Dębskiego, ale ma to przyspieszyć negocjacje - twierdzi Cezary Cieślukowski - przewodniczacy klubu PO w sejmiku. Zanim jednak głosowany będzie wniosek o odwołanie marszałka, powołana musi zostać komisja rewizyjna. Do tej pory z powodu sporów politycznych radni nie ustalili jeszcze składów komisji. Do odowłania marszałka opozycja musi zebrać większość złożoną z 18-tu radnych. Pod wnioskiem, który trafił do przewodniczacego podpisało się 11-tu. Podlaskie jest ostatnim województwem w Polsce, które nie ma nowego zarządu województwa.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę