Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Za handel narkotykami przed sąd

Członkowie grupy handlującej narkotykami w okolicach Wysokiego Mazowieckiego staną przed sądem. Prokuratura Okręgowa w Łomży zakończyła postępowanie w sprawie grupy ludzi handlujących narkotykami w powiecie wysokomazowieckim. Aktem oskarżenia objęto piętnaścioro mieszkańców tego powiatu , w wieku od 19 do 30 lat, w tym trzy kobiety. Co najmniej sześcioro z tej grupy działało wspólnie pod kierownictwem 30-latka z Wysokiego Mazowieckiego- uważa prokurator. Kontrolowali cały handel narkotykami w mieście i jego okolicach- sprowadzali marihuanę i amfetaminę (rzadziej extasy i haszysz), rozprowadzali narkotyki wśród co najmniej kilkunastu osób i bronili swoich wpływów przed konkurencją.

Do transakcji wartości od kilkudziesięciu do kilku tysięcy złotych dochodziło w dyskotekach, w pobliżu szkół lub wręcz na ulicach. Część podejrzanych przyznała się do zarzucanych im czynów i chciała dobrowolnie poddać się karze, jednak prokurator nie zgodził się na to, ponieważ udostępniali narkotyki także nieletnim co jest uważane za zbrodnię i zagrożone karą od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę