Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

ŁKS szuka pieniędzy na wiosnę

W dalszym ciągu nie wiadomo jak wyglądało będzie finansowanie ŁKS-u Łomża podczas wiosennej rundy rozgrywek. Wczoraj po południu działacze klubu spotkali się z potencjalnymi głównymi sponsorami, ale do porozumienia nie doszło. Prezes ŁKS-u Stanisław Kaseja nie ukrywa, że jest ciężko, ale ma nadzieję że w końcu uda się wypracować jakieś zadowalające rozwiązanie.

- Ponownie musimy przeszacować nasze przychody i wydatki – mówił w piątek rano Kaseja. - W poniedziałek ponownie się spotkamy i liczę, że tym razem będzie to już ostatnie spotkanie.
ŁKS Łomża problemy finansowe ma od początku swojej drugoligowej przygody. Były długi, nie było własnego stadionu, brakowało na bieżące utrzymanie, ale jakoś – co trzeba podkreślić - przy znaczącej pomocy miasta, udało się dokończyć jesienną rundę rozgrywek.
Teraz choć będzie własny stadion, może okazać się że nie będzie łatwiej. Browar Łomża dotychczasowy główny sponsor drugoligowej drużyny już przed kilkoma tygodniami zapowiedział, że nie zwiększy wsparcia dla klubu, a dodatkowo zagroził, że jeśli działaczom klubu nie uda się znaleźć podobnego wielkością drugiego sponsora może całkowicie wstrzymać finansowanie ŁKS-u. W klubie liczono, że takim drugim sponsorem może być zakład JBB w Łysych, ale opcja ta już odpadła. Teraz działacze klubu mają nadzieję, że zespół wesprze właściciel JBB, który jesienią dwukrotnie swoimi wpłatami ratował ŁKS. Czy klub i sponsorzy osiągną porozumienie ma okazać się w poniedziałek.
Tymczasem już w środę 17 stycznia odbędzie się Walne Zwyczajne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Członków Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Podczas niego ustępujący zarząd ma przedstawić nie tylko sprawozdanie ze swojej działalności, ale także plan finansowy na 200 7 roku i zamierzenia odnoście drugoligowego zespołu. Walne odbędzie się o godzinie 17:00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży przy ul. Poznańskiej 141 B.

ŁKS podskoczył
Nieoczekiwane, w przerwie rozgrywek ŁKS Łomża podskoczył w drugoligowej tabeli rozgrywek. Dziś łomżyński klub zajmuje 17 pozycję. Za ŁKS-em jest jeszcze Polonia Warszawa, której PZPN ponownie odjął 6 punktów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę