Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
kulka-logo.jpg

VI Konkurs Poetycki im. Jana Kulki

r e g u l a m i n Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza do wzięcia udziału w VI Konkursie Poetyckiem im. Jana Kulki. Konkurs ma charakter otwarty - skierowany jest zarówno do autorów zrzeszonych w związkach twórczych, jak i niezrzeszonych.

A oto szczegółowy regulamin: 

1.Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie 2 niepublikowanych i nienagradzanych wcześniej tekstów poetyckich na adres organizatora. (Autorzy są zobowiązani do przesłania tylko jednego zestawu wierszy.)

2.Tematyka obydwu tekstów poetyckich jest dowolna, chociaż jurorzy specjalną nagrodą uhonorują wiersz związany z Łomżą lub jej okolicą.

3.Teksty, w trzech egzemplarzach, mają być oznaczone godłem (znakiem  autora), a w dołączonej kopercie - oznaczonej tym samym godłem -  powinny znajdować się dane dotyczące autora (imię, nazwisko, adres, telefon, e-mail).

4.Oczekujemy na teksty do dnia 10 marca 2008 r. - decyduje data stempla pocztowego - pod adresem:
                    
MIEJSKI DOM KULTURY -
-  DOM ŚRODOWISK TWÓRCZYCH
ul. Wojska Polskiego 3,  18-400 Łomża.


5.Teksty oceniać będą jurorzy powołani przez dyrektora MDK-DŚT. Autorzy  najlepszych tekstów uhonorowani zostaną nagrodami i wyróżnieniami; za najlepszy wiersz o tematyce łomżyńskiej zostanie przyznana Nagroda Prezydenta Łomży.

6.Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 26 kwietnia 2008 roku.

7.Wszyscy laureaci zobowiązani są do osobistego odbioru nagrody. (W innym przypadku przechodzi ona do następnej edycji konkursu.)

8.Organizatorzy nie zwracają kosztów podróży.

9.Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość     publikowania tekstów bez honorariów, jak również prawo udostępniania ich prasie, radiu, telewizji bez konieczności ubiegania się o zgodę autorów.


Dodatkowe informacje na temat konkursu uzyskać można pod numerem telefonu 086 216 32 26.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę