Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Policyjna akcja „Trzeźwy poranek”

5 kierowców, którzy prowadzili samochód pod wpływem alkoholu zatrzymali rano łomżyńscy policjanci. To efekt akcji "Trzeźwy poranek". Od szóstej do ósmej na Al. Piłsudskiego sprawdzani alkotestem byli wszyscy kierowcy, którzy przejeżdżali przez policyjny punkt kontrolny. Łomżyńska drogówka skontrolowała ponad 180 kierowców. Jeden z nich, który stracił prawo jazdy, jechał akurat z pasażerem - jest kierowcą taksówki. Podczas kontroli twierdził, że nic nie pił, alkotest pokazał jednak, że w wydychanym powietrzu jest alkohol.

Jak twierdzą policjanci tego typu akcje będą przeprowadzane po długich weekendach, świętach czy popularnych imieninach. Chodzi o to, żeby przypomnieć kierowcom, że jest bardzo mała szansa na uniknięcie kontroli. Kierowcy, którzy rano zostali zatrzymani za jazdę po użyciu alkoholu, stracili prawa jazdy. Ich sprawy trafią także do sądu grodzkiego.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę