Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

RAZEM WYGRAMY Z RAKIEM PIERSI

II Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej to Ogólnopolskie Święto Wszystkich Przyjaciół Piłki Nożnej, organizowane 8 czerwca – w każdą rocznicę rozpoczęcia UEFA EURO 2012! Tego dnia na boiskach w całej Polsce rozgrywane są mecze radości i przyjaźni, a jednocześnie wspierane ważne cele społeczne związane z kulturą fizyczną, zdrowiem, edukacją i bezpieczeństwem.

W bieżącym roku podczas II Dnia Przyjaciół Piłki Nożnej  połączony był z Akcją Społeczną „Razem wygrywamy z rakiem piersi”.  W całej Polsce zorganizowano kilkaset  Meczy Przyjaciół Piłki Nożnej, na których przedstawicielki Stowarzyszeń "Amazonki"  wręczały  „Różowe Kartki” zachęcając do zmniejszania ryzyka zachorowania i wykonywania badań służących wczesnemu wykrywaniu raka piersi. 
W Łomży na stadionie ŁKS o godz. 17.00 odbył się mecz  zespołu ŁKS Łomża z Reprezentacją Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża.
Współorganizatorem akcji w naszym mieście był MOSiR.
Członkinie Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym  wręczały  „Różowe kartki” wszystkim obecnym, prosząc panów, aby przekazali je kobietom w swoich rodzinach i zachęcili je do wykonania badań profilaktycznych. 
Barbara Porwoł

Mamy również zdjęcia

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Helena Putkowska
nie, 08 czerwca 2014 20:32
Data ostatniej edycji: pt, 19 maja 2017 09:08:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę