piątek, 15 grudnia 2017 napisz DONOS@

RAZEM WYGRAMY Z RAKIEM PIERSI

II Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej to Ogólnopolskie Święto Wszystkich Przyjaciół Piłki Nożnej, organizowane 8 czerwca – w każdą rocznicę rozpoczęcia UEFA EURO 2012! Tego dnia na boiskach w całej Polsce rozgrywane są mecze radości i przyjaźni, a jednocześnie wspierane ważne cele społeczne związane z kulturą fizyczną, zdrowiem, edukacją i bezpieczeństwem.

W bieżącym roku podczas II Dnia Przyjaciół Piłki Nożnej  połączony był z Akcją Społeczną „Razem wygrywamy z rakiem piersi”.  W całej Polsce zorganizowano kilkaset  Meczy Przyjaciół Piłki Nożnej, na których przedstawicielki Stowarzyszeń "Amazonki"  wręczały  „Różowe Kartki” zachęcając do zmniejszania ryzyka zachorowania i wykonywania badań służących wczesnemu wykrywaniu raka piersi. 
W Łomży na stadionie ŁKS o godz. 17.00 odbył się mecz  zespołu ŁKS Łomża z Reprezentacją Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża.
Współorganizatorem akcji w naszym mieście był MOSiR.
Członkinie Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym  wręczały  „Różowe kartki” wszystkim obecnym, prosząc panów, aby przekazali je kobietom w swoich rodzinach i zachęcili je do wykonania badań profilaktycznych. 
Barbara Porwoł

Mamy również zdjęcia

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Helena Putkowska
nie, 08 czerwca 2014 20:32
Data ostatniej edycji: pt, 19 maja 2017 09:08:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0