Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Spotkanie wigilijne

Dnia 4 grudnia 2017 r. w Centrum Katolickim przy parafii Krzyża Św. odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne członkiń Stowarzyszenia z udziałem ks. Andrzeja Godlewskiego – naszego opiekuna duchownego oraz ks. Tomasza Chludzińskiego.

Spotkanie rozpoczęła msza święta, potem spotkaliśmy się wszyscy w Sali im. Św. Jana Pawła II. Po wysłuchaniu Ewangelii  i złożeniu życzeń wszyscy podzielili się opłatkiem. Było wiele uścisków, radości, życzeń, a przede wszystkim to najważniejsze:  Zdrowia!

Potem wszyscy mogli spróbować pysznych wigilijnych potraw. I oby tak miło było przez cały rok!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę