Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Dzień Otwarty w Onkologii

W ostatnią sobotę - 18 listopada - odbył się kolejny – chyba już siedemnasty – Dzień Otwarty w Onkologii, który Stowarzyszenie zorganizowało dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta w Łomży. Tego dnia w godzinach od 9 – 13 w Szpitalu Wojewódzkim można było skorzystać z porady i badania wykonanego przez lekarzy onkologów oraz, zgodnie z ich decyzją, z badania profilaktycznego: usg piersi lub mammografia.

 

Wielką radością napełnił nas fakt, że zjawiło się ponad 90 pań. Wszystkie panie spotkały się z onkologiem i odbyły z nim rozmowę, potem zostały przebadane. Wykonano 10 mammografii i 20 badań usg [na tyle pozwalały nam przyznane dotacje].

Mam nadzieję, że ta – dla wielu kobiet pierwsza – wizyta zachęci je do regularnego wykonywania badań profilaktycznych oraz korzystania z wizyt u onkologów.

Pamiętajmy – rak wykryty odpowiednio wcześnie jest uleczalny!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę