Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

WASZ WIELKI 1 %

Szanowni Państwo! Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe finansowe wsparcie działalności naszego Stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że nie zawiodłyśmy Państwa zaufania. Nadal będziemy realizować nasze cele statutowe, przede wszystkim udzielać wszechstronnej pomocy kobietom chorym na raka i kontynuować programy profilaktyki zdrowotnej. Bardzo serdecznie Wam dziękujemy Mamy nadzieję, że zdecydujecie się Państwo przekazać także, Stowarzyszeniu Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży, 1% swojego podatku dochodowego za rok 2015. Jest to możliwe, ponieważ nasza organizacja w roku 2004 postanowieniem Sądu Rejonowego w Białymstoku otrzymała status organizacji pożytku publicznego nr KRS 0000082371. Przekazany przez Państwa 1% podatku wykorzystamy na pomoc chorym dotkniętym nowotworem. Rozliczenia 1% podatku dochodowego możecie Państwo dokonać na formularzu: • PIT 36 • PIT 36 • PIT 37 • PIT 28 Należy podać nazwę organizacji: Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży oraz nr KRS 0000082371. Urząd Skarbowy sam dokona przelewu kwoty na konto organizacji. Z wyrazami szacunku Zarząd Stowarzyszenia

Helena Putkowska
pon, 04 kwietnia 2016 20:05
Data ostatniej edycji: pt, 19 maja 2017 09:06:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę