Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Salonik Hanki Bielickiej w Łomży

Chciałam bardzo, żeby Łomży coś po mnie pozostało. Witam w domu - powiedziała najsłynniejsza z łomżynianek - Hanka Bielicka, otwierając dziś w Centrum Katolickim imienia papieża Jana Pawła II swój salonik. W specjalnie wydzielonym pokoju zgromadzono część kostiumów estradowych aktorki, kapelusze, obrazy, karykatury i rysunki, bibeloty, które zebrała podczas licznych podróży artystycznych po całym świecie. Kolekcję uzupełnią niebawem kolejne kostiumy, dyplomy, nagrody i telewizyjne Wiktory.

Salonik pani Hance podobał się bardzo. Wspominała swoje dzieciństwo i młodość na łomżyńskich ulicach mówiąc, że były to bardzo szczęśliwe dni. "Aleście się teraz rozbudowali, nie poznałam Łomży - powiedziała Hanna Bielicka. (Relacja Wawrzyniec Kłosiński)
Licznych gości częstowała humorem, szampanem i tortem. O 18.30 w auli przy ulicy Nowej 2 Hanka Bielicka wystąpi z koncertem "Hanka Bielicka i jej goście".
Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na pomoc osobom dotkniętym chorobą nowotworową.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Pokrewne (tag): hanka bielicka

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę