Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Obchody XII Czerwcowych Dni Walki z Rakiem.

Helena Putkowska pon, 08 czerwca 2009 17:21

Tegoroczne Czerwcowe Dni Walki z Rakiem zakończono Koncertem Finałowym w dniu 3 czerwca 2009 roku w Sali Koncertowej Filharmonii Kameralnej im. W.Lutosławskiego w Łomży ul. Nowa 2.

Dziękujemy SPONSOROM

Helena Putkowska cz, 04 czerwca 2009 14:29

Stowarzyszenie Kobiet z problemem Onkologicznym w Łomży, serdecznie dziękuje Sponsorom XII Czerwcowych Dni walki z Rakiem. A oto ONI: Urząd Miejski w Łomży, Wada i Tadeusz Wałkuscy, MDK – DŚT w Łomży, Bank Spółdzielczy w Piątnicy, Przedsiębiorstwo zaopatrzenia Aptek Multi Pharme, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Perspektywa” w Łomży, PREFBET Śniadowo, Kwiaciarnia „Ogrodnik”, Kwiaciarnia „Irys”, Drukarnia Kamil Borkowski, Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Stanwes – Anna Just, Piekarnia „Okruszek”, Sklep Medic - A.J. Chojnowscy, Hotele „Zbyszko”, PKO BP oddz.Łomża, Gabinet Kosmetologii i Promocji Zdrowia - G.Misiuta, Oriflame, Amoena, DZIĘKUJEMY. Dzięki WAM możemy planować i prowadzić naszą działalność statutową. Bądźcie z mami zawsze.

Spotkania z zakresu promocji zdrowia i kosmetologii.

Helena Putkowska cz, 07 maja 2009 11:24

Nawiązałyśmy kontakt ze Specjalistycznym Gabinetem Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Łomży, zapewniającym kompleksową opiekę kosmetologiczną o profilu promocji zdrowia, prowadzonym przez Panią Grażynę Misiutę. Informację o jedynym w naszym mieście, gabinecie o tej specjalności znajdziecie na stronie www.promocja-zdrowia.com.pl

Karnawałowa zabawa w Jędrusiowej Zagrodzie

Helena Putkowska cz, 29 stycznia 2009 11:08

Tegoroczny karnawał zaliczony. Tym razem zmieniłyśmy kierunek. Pojechałyśmy na drugą stronę rzeki, do Piątnicy. Przy dobrym jedzonku i folkowej muzyce, bawiłyśmy się wybornie,….zresztą, jak zwykle. A oto kilka fotek z naszej imprezki.

WASZ WIELKI 1 PROCENT

Helena Putkowska nie, 11 stycznia 2009 09:52

Szanowni Państwo! Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe finansowe wsparcie działalności naszego Stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że nie zawiodłyśmy Państwa zaufania. Nadal będziemy realizować nasze cele statutowe, przede wszystkim udzielać wszechstronnej pomocy kobietom chorym na raka i kontynuować programy profilaktyki zdrowotnej.

Spotkanie opłatkowe w Stowarzyszeniu Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży. 8 grudnia 2008r

Helena Putkowska wt, 09 grudnia 2008 09:51

Jak co roku przygotowałyśmy spotkanie opłatkowe w naszym Stowarzyszeniu. O godz.17°° uczestniczyłyśmy we Mszy świętej koncelebrowanej przez Jego Ekscelencję ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego, naszego opiekuna duchowego księdza Andrzeja Godlewskiego i ks. Tomasza Chudzińskiego w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej. Liturgia świąteczna o Niepokalanym Poczęciu NMP. Akompaniowała Agnieszka Kiningsman. Słowo Boże wygłosił JE ks. Biskup Bronakowski.

V Otwarty Dzień w Onkologii

Helena Putkowska so, 15 listopada 2008 15:01

15 listopada 2008r [ sobota ] w godzinach 9.00 – 13.00 Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży już po raz piąty zorganizowało Otwarty Dzień w Onkologii.

Nasz Jubileusz - 15 – lecie Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym

Helena Putkowska wt, 21 października 2008 19:38

17 października 2008

XI CZERWCOWE DNI WALKI Z RAKIEM

Helena Putkowska so, 28 czerwca 2008 18:51

Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży bardzo serdecznie dziękuje SPONSOROM za wsparcie rzeczowe i finansowe organizacji XI Czerwcowych Dni Walki z Rakiem.

Spotkanie Wielkanocne 2008r

Helena Putkowska cz, 03 kwietnia 2008 14:55

Spotkania wielkanocne i spotkania opłatkowe weszły na stałe do naszych stowarzyszeniowych zwyczajów. W tym roku tradycyjne ”Jajeczko” miało miejsce 31 marca o godz.17, w Centrum Katolickim im. Jana Pawła II. Przybyli na nie J.E ks. b-p Tadeusz Bronakowski, ks. Tomasz Chludziński oraz nasz opiekun duchowy ks. .Andrzej Godlewski. Nie zawiodła nas nasza ukochana przyjaciółka Wandzia Wałkuska i Pani Maria Tocka. Uczestniczyły prawie wszystkie nasze koleżanki. A oto kilka fotek ze spotkania.

WASZ WIELKI 1 PROCENT

Helena Putkowska so, 12 stycznia 2008 09:28

Szanowni Państwo! Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe finansowe wsparcie działalności naszego Stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że nie zawiodłyśmy Państwa zaufania. Nadal będziemy realizować nasze cele statutowe, udzielać wszechstronnej pomocy kobietom chorym na nowotwory i kontynuować programy profilaktyki zdrowotnej.

Spotkanie opłatkowe w Stowarzyszeniu Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży.

Helena Putkowska wt, 11 grudnia 2007 08:49

Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne święta. W naszej rodzinie - Stowarzyszeniu Kobiet z Problemem Onkologicznym, od początków istnienia organizujemy spotkania opłatkowe. W tym roku spotkałyśmy się 10 grudnia w Centrum Katolickim.

Październik Miesiącem Szansy - Zdążyć przed Rakiem

Helena Putkowska so, 06 października 2007 13:55

Dnia 6 października br. [ sobota ] w godzinach 9.00 – 13.00 Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży po raz czwarty zorganizowało Otwarty Dzień w Onkologii. Kobiety, które nigdy nie były u onkologa mogły zgłosić się na badanie do specjalisty, zrobić z roku na rok odkładaną mammografię czy usg a także uzyskać informacje na temat profilaktyki chorób nowotworowych, samobadania piersi oraz możliwości uzyskania pomocy. Zainteresowanie Akcją z roku na rok wzrasta ale w tym roku przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Zgłosiło się ponad sto pań w różnym wieku, z czego jesteśmy niezmiernie zadowolone. Widzimy wielką potrzebę organizowania Akcji dwa lub nawet trzy razy do roku. Będziemy się o to starały w następnych latach.

Niezdrowy styl życia w chorobie nowotworowej

Helena Putkowska wt, 02 października 2007 19:25

Jak co roku, korzystając z dotacji Urzędu Miasta zorganizowaliśmy szkolenie na temat „Zdrowego stylu życia w chorobie nowotworowej.

Ciesz się życiem - powitanie lata.

Helena Putkowska so, 07 lipca 2007 14:08

Pod tym hasłem Kobiety ze Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w tym roku powitały sezon wypoczynkowy 2007 . 26 czerwca znowu zostałyśmy zaproszone na „Ranczo” do naszej członkini Tereski Chudzińskiej. To była ostatnia okazja by spotkać się przed wakacjami. Dziękujemy Ci za to Tereniu.

X Czerwcowe Dni Walki z Rakiem

Helena Putkowska pt, 01 czerwca 2007 20:25

X Czerwcowe Dni Walki z Rakiem obchodzone w tym roku pod patronatem Jego Ekscelencji Stanisława Stefanka Biskupa Łomżyńskiego zainaugurowano Mszą Świętą w intencji chorych na nowotwory i ich rodzin w Kościele pw Krzyża Świętego. Odbyło się także otwarte spotkanie, połączone z pokazem bielizny i zaopatrzenia medycznego dla kobiet po mastektomii przygotowane przez Amoenę i Sklep Medyczny Medic. W koncercie finałowym w tym roku wystąpił Kabaret "Rak" i Kapela "Maki". Podsumowania tegorocznych DNI dokonano na spotkaniu integracyjnym w Giełczynie, którego sponsorką była nasza koleżanka Jola Jałowiecka. Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym bardzo serdecznie dziękuje SPONSOROM za wsparcie rzeczowe i finansowe organizacji X Czerwcowych Dni Walki z Rakiem. A oto nasi Sponsorzy: Kapela „Maki” Kwiaciarnia „Storczyk” Piekarnia „Okruszek” Firma Ochroniarska „Ambrella” MDK DŚT Gospodarstwo Agroturystyczne w Giełczynie - Jolanta Jałowiecka PHU Kurpiowski Polska Grupa Farmaceutyczna PKO BP SA Region Podlaski DANTEX –Dystrybucja Mięsa i Wędlin Bank Spółdzielczy Piątnica Sklep „Medic” - Chojnowski PSS „Społem” Hurtownia „Multi Pharme” Hurtownia „Imperial”-W i T Wałkuscy Drukarnia Kamil Borkowski Hotel „Zbyszko” w Nowogrodzie Amoena Polska - Warszawa Browar Łomża Agencja Rozwoju i Restrukturyzacji Rolnictwa

Spotkanie przy ognisku

Helena Putkowska cz, 15 lutego 2007 14:13

Refleksje po spotkaniu opłatkowym.

Helena Putkowska wt, 05 grudnia 2006 09:48

Boże Narodzenie to najbardziej rodzinne święta. W naszej rodzinie -Stowarzyszeniu Kobiet z Problemem Onkologicznym, od początków istnienia organizujemy spotkania opłatkowe. W tym roku spotkałyśmy się 4 grudnia w Centrum Katolickim.

Giełczyn. 25 października 2006 . Spotkanie w „Dolinie Grzybowej”.

Helena Putkowska cz, 26 października 2006 21:33

Jeszcze jedna udana impreza. Tym razem „łapałyśmy” ostatnie promyki jesiennego słoneczka w „Dolinie Grzybowej” – w gospodarstwie agroturystycznym naszej koleżanki Joli Jałowieckiej.

« · «« · 1 · 2 · 3 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę