Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Spotkanie Wielkanocne 4.04. 2016 r

Chociaż już po Wielkanocy ale w naszym Stowarzyszeniu jeszcze przedłużenie Świąt. 4 kwietnia 2016 r. zorganizowałyśmy tradycyjnie, w Centrum Katolickim, spotkanie Wielkanocne. Zaszczycili nas swoją obecnością: nasz opiekun duchowy ks. Andrzej Godlewski, zawsze niezawodny ks. Tomasz Chludziński oraz nasze kochane przyjaciółki Krysia Borkowska i Tereska Witkowska. Obecne - większość naszych koleżanek. Tradycyjnie uczestniczyłyśmy we Mszy Świętej w intencji chorych na nowotwory i zmarłych koleżanek. Słowo Boże skierował do nas ks.Tomasz. Po modlitwie, życzyliśmy sobie i naszym rodzinom, pełnego wykorzystania darów Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech zmartwychwstały Pan błogosławi nam wszystkim. A oto kilka fotek ze spotkania:

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Helena Putkowska
pon, 04 kwietnia 2016 22:04
Data ostatniej edycji: pt, 19 maja 2017 09:06:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę