Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Radosnych Świąt Bozego Narodzenia

Nadszedł grudzień. Zbliżają się nasze najpiękniejsze Święta: święta pełne radości, spotkań, uśmiechów, miłych słów, życzeń na nadchodzący rok. .. Znów spotkamy się przy wspólnym stole, wokół nas zobaczymy pełne wzruszenia twarze naszych bliskich. Te Święta dadzą nam siłę i wsparcie na następne dni, miesiące.

Dla naszego Stowarzyszenia rok 2013 był szczególnie ważny. Obchodziłyśmy wspaniałe święto - 20-lecie powstania naszej organizacji. A było co wspominać. Przez te lata tyle różnych twarzy, tyle wspomnień wesołych i smutnych. Mam też nadzieję, że wiele dobrych rzeczy, które rozpoczęłyśmy i które nadal kontynuujemy. Wiele działań prowadzonych z jedną myślą: Zrobić coś dobrego dla zdrowych i dla chorych, pomóc kobietom, które dotknęła choroba budząca w wielu osobach strach. Może nawet trochę "oswoić" ten strach: wytłumaczyć: To naprawdę trudna sytuacja w Twoim życiu, ale jesteś silna, dasz sobie radę i jest ktoś, kto może Ci pomóc. To inne kobiety, które już wcześniej znalazły się w takiej sytuacji, jak Ty. One nie poddały się - rozpoczęły po prostu inne życie. 
To chyba najlepsze, co może robić nasze Stowarzyszenie: dawać nadzieję, wspierać, przekazywać dobre słowo, radość - mimo choroby i związanych z nią problemów. I to będziemy się starały nadal przekazywać w kolejnym roku naszej działalności. 
Rok 2013 zakończyłyśmy innym pozytywnym akcentem. W październiku odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty w Onkologii. W tym roku 77 pań wzięło udział w badaniach profilaktycznych. Cieszy nas to bardzo, bo to znak, że nasza praca nie idzie na marne. Stałe powtarzanie: Dbajcie o siebie! Badajcie się! - daje dobry oddźwięk. Nie ma lepszego sposobu troszczenia się o swoje zdrowie, jak udział w badaniach profilaktycznych. Mamy nadzieję, że ten kierunek będzie trwał przez następne lata. 

Na zbliżający się piękny czas Świąt Bożego Narodzenia, na cały nadchodzący Nowy Rok życzymy wszystkim Błogosławieństwa Bożego, pięknych przeżyć, wzruszeń, radości, jak najmniej przeciwności, zła, ale jeśli nie można inaczej - siły w walce z tym, co złe i najważniejsze - zawsze, w każdej sytuacji - Nadziei. 

Bądźcie  z  nami ! 

Barbara  Porwoł

Helena Putkowska
pt, 20 grudnia 2013 19:04
Data ostatniej edycji: śr, 11 czerwca 2014 07:26:03

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę