Srebro, brąz i osiem rekordów życiowych

mm pon, 13 grudnia 2021 08:31

Pływacy z UKS Butterfly na ogólnopolskich zawodach „Od Młodzika Do Olimpijczyka” w Warszawie udanie reprezentowali Łomżę. Zdobyli dwa medale i aż osiem nowych rekordów życiowych.

Stok w Rybnie otwarty

mm so, 11 grudnia 2021 10:36

Pogoda "miło"  zaskoczyła niskimi temperaturami co pozwoliło przygotować stok narciarski w Rybnie i w dziś, w sobotę 11. grudnia został otwarty.

Koszykarskie sukcesy łomżyńskiej młodzieży

mm so, 11 grudnia 2021 08:28

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży zajęła III miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców. Czwarte miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 9 z Łomży.

Lodowisko MOSiR czeka na łyżwiarzy

mm cz, 09 grudnia 2021 18:17

- Ponad 70 osób w środę od godziny 14. 35 do wieczora o 21. jeździło na łyżwach na otwartym dla wszystkich chętnych lodowisku Biały Orlik - mówi Kamil Walczyk, kierownik działu organizacji imprez i marketingu MOSiR w Łomży. - Planowaliśmy uruchomić lodowisko na Mikołajki, lecz to uniemożliwiła mała usterka układu chłodniczego. Bilety zwykłe, zależnie od pory, są po 6, 7 i 9 zł.

Medale w badminitonie dla Szkoły Podstawowej w Kupiskach

mm pt, 03 grudnia 2021 13:35

Rakieta w ręce, świst lotki w powietrzu i siatka na wysokości półtora metra w poprzek boiska około 12 metrów długości i 6 metrów szerokości to elementy rywalizacji na meczach "babingtona". Finał Wojewódzki w Badmintonie Igrzysk Dzieci odbył się w Białymstoku. Zespół chłopców ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach zdobył 2. miejsce na podium, a dziewcząt - 3. miejsce.

Taekwondziści AS "Medyk" na podium Pucharu LZS

mm wt, 30 listopada 2021 09:42

Młodzi zawodnicy Akademii Sportu "Medyk" w Łomży trenują po 3 razy w tygodniu, dzięki czemu najwytrwalsi i najwaleczniejsi z nich zdobywają cenne medale i stają na podium w regionie. Tak było w weekend. - Nasza 10-osobowa reprezentacja wzięła udział w Pucharze Ludowych Zespołów Sportowych w Taekwondo Olimpijskim w Olecku - informuje z dumą Paweł Remiszewski, trener i opiekun adeptów medalistów.

Mistrzostwo na zakończenie sezonu lekkoatletycznego

mm pon, 29 listopada 2021 09:28

Z 12 medalami Mistrzostw Polski i jednym Pucharu Europy zakończyli rok 2021 zawodnicy Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. W ostatni weekend Przełajowymi Mistrzyniami Polski zostały reprezentantki łomżyńskiego klubu, czym dopełniły udany rok.

Pływacy UKS Butterfly mistrzami Województwa Podlaskiego

mm pon, 29 listopada 2021 08:44

Zawodnicy UKS Butterfly z roczników 2008-2012 podczas Zimowych Mistrzostw Województwa Podlaskiego w pływaniu zdobyli 12 złotych, 13 srebrnych i 11 brązowych.

Szachiści z Drozdowa triumfują w Półfinale Wojewódzkim IMS

mm nie, 28 listopada 2021 09:31

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach rozrywano w sobotę w "Mechaniaku" w Łomży. Zespół uczennic i uczniów ze Szkoły Podstawowej w Drozdowie, którego opiekunem i mentorem jest ceniony nauczyciel Artur Piasecki, zwyciężył w znakomitym stylu sportowym w kategorii klas VII – VIII.

Łobodziński wygrał Ligę Biegów Górskich

mm cz, 25 listopada 2021 08:51

Piotr Łobodziński zwyciężył w dwuletniej rywalizacji na trasach biegów górskich. W miniony weekend zawodnik KS PREFBET-SONAROL odebrał zasłużony puchar.

ŁKS wygrywa na półmetku rozgrywek

mm nie, 21 listopada 2021 15:51

W wyjazdowy spotkaniu 15. kolejki IV ligi ŁKS Łomża pokonał KS Wasilków 2:0.

ŁKS jedzie do Wasilkowa

mm pt, 19 listopada 2021 09:35

Przed zawodnikami Łomżyńskiego Klubu Sportowego ostatni akcent zmagań w rundzie jesiennej IV ligi. W ostatnim tegorocznym meczu zespół trenera Tomasza Staniórskiego zmierzy się w sobotę, w wyjazdowym pojedynku z drużyną KS Wasilków.

Bartek Biedrzycki drugi w Warszawie

mm cz, 18 listopada 2021 07:54

Bartłomiej Biedrzycki zawodnik UKS Return Łomża zajął II miejsce w WTK Młodzików w Warszawie.

Rozpędzony ŁKS z kolejnym zwycięstwem

mm nie, 14 listopada 2021 19:17

W spotkaniu 14. kolejki IV ligi ŁKS Łomża podejmował Tura Bielsk Podlaski. Spotkanie z trybun Stadionu Miejskiego obserwował były dyrektor PZPN, były reprezentant Polski (brązowy medalista Mistrzostw Świata ’82) obecnie dyrektor sportowy Cracovii Kraków – Stefan Majewski.

TUR Bielsk Podlaski kolejnym rywalem ŁKS-u

mm pt, 12 listopada 2021 15:42

Do końca ligowych zmagań w IV lidze pozostały już tylko dwie kolejki spotkań. W najbliższą niedzielę, 14 listopada o godzinie 13.00 Łomżyński Klub Sportowy podejmie na własnym obiekcie Tura Bielsk Podlaski.

Wiktor Kosowski zwycięża w OTK

mm śr, 10 listopada 2021 11:43

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał z Jakubem Solarskim Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w deblu.

Życiówki i medale pływaków

mm śr, 10 listopada 2021 09:13

Za zawodach pływackich w Giżycku dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Butterfly Miłosz Parzych i Ignacy Balkiewicz. Obaj ustanawiali rekordy życiowe i zdobywali medale.

Malwina Szewczyk odebrała odznaczenie

mm pon, 08 listopada 2021 20:19

Prezydent RP Andrzej Duda docenił 17-letnią Malwinę Szewczyk i uhonorował ją Srebrnym Krzyżem Zasługi "za osiągnięcia sportowe i promowanie Polski na arenie międzynarodowej". Odznaczenie zostało przyznane ponad rok temu, ale dopiero teraz wręczono je zawodniczce.

Medale w Taekwondo Olimpijskim

mm pon, 08 listopada 2021 19:38

Zawodnicy Akademii Sportu Medyk z dwoma srebrnymi medalami wrócili z weekendowych zawodów w Bydgoszczy.

ŁKS wypunktował Warmię

mm so, 06 listopada 2021 18:16

Sześć goli obejrzeli zgromadzeni na łomżyńskim stadionie kibice ŁKS-u. Zespół z Łomży wygrał z Warmią Grajewo 4:2 i umocnił się na ligowym podium.

« · «« · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · »» · »