Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Szybcy i pijani...

Mimo zaostrzenia kar i ciągłych apeli o trzeźwość, na drogach nie brak piratów jeżdżących na pełnym gazie, a czasami nawet na dwóch gazach. W święta policjanci wychwycili czterech prawdziwych rekordzistów. Dwóch z nich na licznikach swoich samochodów miało po 200 km/h, a dwóch kolejnych po trzy promile alkoholu.

Rekordzistami prędkości okazali się: kierowca bmw i chryslera. W przedświąteczną sobotę oba auta jechały krajową ósemką w kierunku Białegostoku. W rejonie Zambrowa pojazdy minęły miejsce wypadu drogowego, w którym zginął mężczyzna. Jednak widok rozbitych samochodów i ludzkiej tragedii nie podziałał na wyobraźnię kierowców, którzy rozpoczęli między sobą istny wyścig. Tuż za Mężeninem policyjny videorejestrator wykazał, że auta jada ponad 200 km/h. Obaj mężczyźni zostali ukarani mandatami i dodatkowo punktami karnymi.

Natomiast rekordzistami pod względem zawartości alkoholu w województwie podlaskim okazali się litewski kierowca Tira zatrzymany w Suwałkach i rowerzysta z Bielska Podlaskiego. Obaj mieli po 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu i obaj w chwili zatrzymania jechali...


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę