Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek koło Zambrowa, jedna osoba zginęła

Jedna osoba zginęła a jedna została ciężko ranna w zderzeniu trzech samochodów koło Zambrowa, na drodze krajowej nr 8 Białystok-Warszawa. Doszło tam do czołowego zderzenia forda i jeepa, na które najechał jeszcze nissan. Przez ponad dwie godziny droga w tym miejscu była zablokowana - poinformowała policja.

Prawdopodobnie jeden z kierowców naruszył przepisy ruchu drogowego podczas wyprzedzania. W wypadku zginął kierowca forda, jadąca z nim kobieta została ciężko ranna. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę