Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Karambol w Grajewie

Przedświąteczny ruch na ulicach staje się co większy. Tłoczno jest nie tylko w Łomży, ale także w Grajewie. Ba co ciekawe tam chyba nawet bardziej niż u nas, a świadczyć o tym może choćby wypadek jaki wydarzył się w czwartek wieczorem w Grajewie. W jednym karambolu ucierpiało siedem samochodów i cztery osoby.

Do nietypowego wypadku doszło późnym wieczorem na ul. Ełckiej. Jak podaje serwis e-grajewo.pl sprawcą karambolu był kierowca ciężarowego Jelcza. Załadowany do pełna samochód z dwiema przyczepami nie zdołał wyhamować i wjechał w tym jadącego przed nim Daewoo Tico. Dalej poszło już jak w dominie. Tico uderzyło w Forda, Ford w vana Kia, Kia w półciężarówkę Lublin, Lublin w Nissana, a Nissan w Skodę.

Na szczęście nie było ofiar śmiertelnych, ale cztery osoby trzy kobiety i mężczyznę i przewieziono do grajewskiego szpitala. Strażacy biorący udział w akcji musieli ciąć samochód Daewoo, aby wydobyć z niego kobietę i jej córkę. To koreańskie autko zostało niemal doszczętnie zgniecione.


210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę