Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.lomza.pl

W cztery godziny dookoła Łomży.... podróż edukacyjna

Mając na uwadze zbliżające się święta Bożego Narodzenia, pracownicy Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Łomży i równocześnie administratorzy strony miejskiej lomza.pl, postanowili przyjrzeć się bliżej wystrojowi świątecznemu w łomżyńskich placówkach oświatowych.

Opuściwszy Ratusz udali się ulicą Giełczyńską i Kierzkową do Szkoły Podstawowej nr 4, następnie podążyli Szosą Zambrowską i ul. Księżnej Anny do SP 9 i Gimnazjum nr 8. Z kolei przez osiedle Mazowieckie, ulicę Zawadzką i Niemcewicza dotarli do SP 10 i Gimnazjum nr 2. Ulicą Przykoszarową zawitali w gościnne progi Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5, a następnie przez osiedle Konstytucji, przeciąwszy ulicę Piłsudskiego, osiedle Górka Zawadzka, dotarli do Gimnazjum nr 1, odwiedziwszy po drodze Przedszkole nr 9.
Następnie krocząc przez osiedle Jantar doszli do SP 7 przy ul. Mickiewicza. Pokonawszy ruchliwą Aleję Legionów i Sikorskiego odwiedzili Gimnazjum nr 3, składając przy okazji wizytę w sąsiednim Przedszkolu nr 2. Idąc przez osiedle Słoneczne, ulicę Wojska Polskiego, Park im. Jakuba Wagi znaleźli się na ul. Stacha Konwy. Po sąsiedzku weszli do Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 oraz Bursy nr 2. Na ulicy Bernatowicza przelecieli szerokimi korytarzami Zespołu Szkół Ogólnokształcących i jak wiatr, trochę zmachani, pod górę ulicą Piękną zawitali na chwilę do SP 2 i przestronnych wnętrz, w tym nowo otwartej auli im. Hanki Bielickiej, w II Liceum Ogólnokształcącym. Przez rondo na Pl. Kościuszki, nadal z trudem wdrapując się w ulicę Rządową, odwiedzili III Liceum Ogólnokształcące przy ul. Senatorskiej. Na koniec swojej wędrówki dostali się do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Rybaki, po czym naprawdę strudzeni, wdrapując się po kamiennych schodkach, dotarli do Ratusza. Cała, niezwykle edukacyjna trasa, zajęła pieszo obu rzecznikom około 4 godzin.

informacja pochodzi z www.lomza.pl, tam też galeria zdjęć abrazując  edukacyjną podróż
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę