Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nieudany atak „koktajlem Mołotowa”

Do niecodziennego zdarzenia zostali wezwani nocą łomżyńscy strażacy. Kilkanaście minut po godzinie 3. jeden z mieszkańców miejscowości Górki Sypniewo wezwał ich do gaszenia płonącego samochodu. Gdy strażacy dojechali na miejsce pożar był już ugaszony. Okazało się, że paliły się krzaki za samochodem a nie samochód. Strażaków przeraziło natomiast rozszyfrowanie co było przyczyną pożaru. Okazało się, że ktoś wrzucił na posesje płonąca butelkę z benzyną.

Najprawdopodobniej osoba, która wrzuciła na posesje „koktajl Mołotowa” chciała podpalić stojący tu samochód dostawczy. Na szczęście płonąca butelka spadła kilka merów bliżej zapalając rosnące na działce krzewy i drzewka.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę