Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Za szybka śmierć w mercedesie

Kolejny tragiczny wypadek wydarzył się na drodze Łomża – Wizna. Ofiarą jest młody mężczyzna. Około godziny 21.00 w Brożejewe prowadzony przez niego mercedes 124 cupe prawdopodobnie wpadł w poślizg, uderzył w przydrożną skarpę, kilkakrotnie dachował... Kierowca wypadł z samochodu. Zginął na miejscu.

Osobowy mercedes jechał od strony Łomży. Prawdopodobnie wyjeżdżając z zakrętu tuż przed pierwszymi zabudowaniami Bożejewa samochód wpadł w poślizg, z dużą prędkością uderzył w skarpę po lewej stronie jezdni, kilkakrotnie dachował... Gdy na miejsce dotarli policjanci kierowca mercedesa -  młody mężczyzna  leżał kilka metrów od wraku samochodu. Najprawdopodobniej nie był przypięty pasami bezpieczeństwa i został wyrzucony z mercedesa. Zginął na miejscu.
Pprzyczyną wypadku była nadmierna predkości. Jak podają świadkowe na drodze w miejscu gdzie doszło do wypadku mogła być gołoledź. Wieczorem padał niewielki deszcz, a o godzinie 22.00 termometry przy podłożu wskazywał temperaturę minus 2 st. Celsjusza.

To już druga osoba, która zginęła na tej drodze w ciągu ostatnich kilku dni. W piątek wieczorem tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się w okolicach wsi Wyrzyki.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę