Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Zarządu województwa jeszcze nie ma

Główne zdjęcie
fot. wrotapodlasia.pl

W poniedziałek po raz trzeci aby wybrać władze województwa zebrali się radni Sejmiku województwa podlaskiego. Niestety bez efektów. Tym razem jednak nikogo nie wybierano, bo na samym początku obrad marszałek elekt Bogusław Dębski zaproponował, aby kwestiami personalnymi zająć się na kolejnym posiedzeniu. Do wyborów w Sejmiku wrócą po świętach. Być może wówczas we władzach województwa zaistnieje personalnie... Łomża.

Radni Sejmiku przychylili się do propozycji marszałka Dębskiego, i podjęli decyzję o zmianie porządku obrad przerzucając kwestie związane w wyborami członków zarządu województwa na koniec posiedzenia.  
Po przegłosowaniu kilku uchwał dotyczących bieżących spraw administracyjnych sesja została po raz czwarty przerwana.
- Nastrój świąteczny sprzyja przemyśleniom - mówił lider PiS-u wicemarszałek senatu Krzysztof Putra. Dodawał, że liczy na dużą koalicję - ze wszystkimi oprócz SLD.

Przypomnijmy dotychczas władze w województwie usiłowała przejąc koalicja PiS-u i Samoobrony, wsparta uciekinierem z PSL Krzysztofem Tołwińskim. To właśnie przy wybieraniu jego na wicemarszałka koalicja Samo-PiS trzykrotnie traciła większość w Sejmiku.
Aby wybrać zarząd województwa radni mają się spotkać 29 grudnia. Nieoficjalnie mówi się, że gdy już taka koalicja powstanie w nowym zarządzie województwa znajdzie się miejsce także dla przedstawiciela Łomży.


210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę