Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Diler z Miastkowa wpadł w Ostrołęce

Ostrołęccy policjanci w nocy z soboty na niedzielę zatrzymali kolejnego dilera narkotyków. Tym razem okazał się nim 19-letni mieszkaniec gm. Miastkowo. Młody mężczyzna miał przy sobie 10 tabletek extazy.

Do zatrzymania doszło w niedziele ok.1 w nocy. Patrol policji w centrum Ostrołęki zatrzymał forda mondeo. W trakcie kontroli osobistej okazało się, kierujący samochodem 19-letni mieszkaniec gm. Miastkowo miał przy sobie 10 sztuk białych tabletek. Badanie testerem wykazało, że jest to pochodna amfetaminy, extazy. Młody mężczyzna trafił do aresztu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę