środa, 23 października 2019 napisz DONOS@

Diler z Miastkowa wpadł w Ostrołęce

Ostrołęccy policjanci w nocy z soboty na niedzielę zatrzymali kolejnego dilera narkotyków. Tym razem okazał się nim 19-letni mieszkaniec gm. Miastkowo. Młody mężczyzna miał przy sobie 10 tabletek extazy.

Do zatrzymania doszło w niedziele ok.1 w nocy. Patrol policji w centrum Ostrołęki zatrzymał forda mondeo. W trakcie kontroli osobistej okazało się, kierujący samochodem 19-letni mieszkaniec gm. Miastkowo miał przy sobie 10 sztuk białych tabletek. Badanie testerem wykazało, że jest to pochodna amfetaminy, extazy. Młody mężczyzna trafił do aresztu.


 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę