Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Wypłaty dla pracowników „Bawełny”

Byli pracownicy łomżyńskiej „Bawełny” dostaną część należnych im pieniędzy. W najbliższy poniedziałek i wtorek syndyk masy upadłościowej spółki będzie wypłacał po 40% zaległych wynagrodzeń. Łomżyńskiej Bawełny NAREW upadła przed ośmioma laty, od tamtej pory na wypłatę niezapłaconych wówczas pensji czekało około 300 osób.

Wypłaty są możliwe, bo wreszcie – przed kilkoma miesiącami - syndykowi udało się sprzedać hale po bawełnie. Żeby pokryć wszystkie zobowiązania Syndyk musiałby sprzedać łomżyńską Bawełnę za prawie 4 mln zł, a sprzedał za 2,5 mln zł.
W poniedziałek 18 grudnia pieniądze mają dostać osoby o nazwiskach od litery A do K, a we wtorek 19 grudnia pozostali byli pracownicy łomżyńskiej Bawełny.
Biuro Syndyka mieści się w Łomży przy Sikorskiego 354. Wypłaty będą prowadzone w godzinach od 11 do 15. Do odbioru pieniędzy potrzebny będzie dowód osobisty i NIP.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę