Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Stan wojenny „przeżywany wewnętrznie”

Główne zdjęcie
Jerzy Brzeziński
fot. archiwum

13 grudnia 2006 roku w 25 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Łomży służby miejskiej nie wywiesiły nawet jednej biało-czerwonej flagi. Przedstawiciele władz miasta nie wzięli udziału w konferencji zorganizowanej przez organizacje pozarządowe poświęconej tej rocznicy. Prezydent Łomży te tragiczne wydarzenia „przeżywał wewnętrznie”

Jarosław Koszewski z biura prasowego ratusza powiedział, że flag nie wywieszono, „bo 13 grudnia nie jest świętem państwowym”. Pracownicy biura sprawdzili i wyszło im, że biało-czerwonych flag nie było także w Ostrołęce, Suwałkach i Białymstoku „za wyjątkiem tych w miejscach pamięci” – uściślał Koszewski.
Na pytanie, czy prezydent Łomży w jakikolwiek sposób uczcił tę rocznicę – Koszewski odpowiedział, że prezydent przeżywał to wewnętrznie, a wieczorem wziął udział w Mszy św. w Katedrze podczas której biskup łomżyński prowadził rekolekcje dla rodzin.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę