Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Proces o korupcję w wymiarze sprawiedliwości odroczony

Miał się rozpocząć, ale znowu się nie rozpoczął. Sąd Okręgowy w Łomży odroczył proces w sprawie korupcji w suwalskim wymiarze sprawiedliwości. Oskarżeni, wśród których są m.in.: sędzia z Suwałk oraz dwaj suwalscy adwokaci, domagają się wyłączenia prokuratora, któremu zarzucają nieprawidłowości w przeprowadzaniu śledztwie.

Proces został odroczony do najbliższego wtorku 19 grudnia. W tym czasie do tych wniosków musi ustosunkować się przełożony oskarżyciela, czyli szef Prokuratury Apelacyjnej w Białymstoku.

Na ławie oskarżonych w Sądzie Okręgowym w Łomży miało zasiąść dziś  11 osób. Listę otwiera Grażyna Zielińska, była przewodnicząca wydziału karnego i wiceprezes Sądu Okręgowego w Suwałkach. Towarzyszą jej adwokaci Władysław H. i Jerzy Sz., psychiatra Eugeniusz W., były policjant Mirosław B. oraz podejrzani o wręczanie łapówek przemytnicy papierosów.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę