Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Specjalnie dla Klubowej... Levy

Krzysztof Lewczuk aka Levy .. 25 listopada poraz kolejny zawitał w nasze skromne klubowe Łomżyńskie progi. Jego występ w Klubie Atom ściągnął setki osób a energetyzujący set którego zaprezentował przypadł większości do gustu. Nam udało się z nim porozmawiać.

Levy
Levy
Atomowa Publiczność
Atomowa Publiczność
Levy
Levy
Levy
Levy

BK - Klubowa: Twój występ był długo oczekiwany, już kilkukrotnie gościłeś w klubie Atom, jak oceniasz zgromadzoną publiczność ?

Levy: bodajże 4 już razy-  ooo tak bardzo żywiołowa i spontaniczna publiczność a atmosfera na imprezach ,których grałem w ATOMIE …  gorąca

BK - Klubowa: Bardzo szybko nawiązujesz kontakt z publicznością. Jak to się dzieje ?

Levy: Sprawia mi wielką frajdę jak widzę że wszyscy przychodzimy się bawić, śmiać się i tańczyć do białego rana a to sprawia ze kontakt między nami się zbliża w jakiś mistyczny sposób.  Gram dla wszystkich którzy pragną oderwać się od codzienności i wtedy spotykając się razem, choć często się nie znając, znajdujemy wspólny język a często spotykamy się ponownie i to jest piękne.

BK - Klubowa: Grywasz w wielu klubach, ... To musi być niezwykle fascynujące...?

Levy: Tak to prawda . Zwiedzam i staram się przekazać muzyką pewien nastrój ,zastrzyk energetyczny który ludzie zapamiętają i będą wspaniale wspominać.

BK - Klubowa: Utożsamiany jesteś głównie z muzyką House . Czego słuchasz na co dzień? Czy tylko tego typu brzmienia znajdują się wśród Twoich ulubionych?

Levy: Na co dzień słucham dźwięków z różnych półek po to aby lepiej zrozumieć każdą muzykę i zagłębić się po to aby nie zamykać się konkretnie na dany gatunek ponieważ uważam ze to bardzo ogranicza horyzonty.

BK - Klubowa: Czy możemy wkrótce spodziewać się jakiej solowej produkcji Levego ? Myślę że wszyscy twoim fani na to czekają.

Levy: W 2007 roku na pewno o mnie usłyszycie.

BK - Klubowa: I już zupełnie na zakończenie Kilka słów do swoich fanów z Łomży.

Levy: Pozdrawiam serdecznie wszystkich klubowiczów z Łomży i wszystkich czytelników Klubowej. Do szybkiego zobaczenia na danceflorze.

BK - Klubowa: Dzięki za rozmowę

Levy: Dzięki Wielkie.

 

 

Rozmowę przeprowadził Bartosz Klepacki - serwis Klubowa  - klubowa.4lomza.pl  

 

Bartosz Klepacki
śr, 06 grudnia 2006 10:01
Data ostatniej edycji: śr, 06 grudnia 2006 10:12:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę