Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Amnesia zadebiutuje już 26 kwietnia...

W blisko dwuletniej historii „klubowej” nie zdarzyło nam się jeszcze poruszać tematu, który by bezpośrednio przedstawiał któreś z klubowych miejsc. Jednak przez ostatnie dwa tygodnie pojawiło się tyle spekulacji odnośnie nowego miejsca na klubowej mapie regionu, że postanowiliśmy przyjrzeć się tej sprawie bliżej, i raz na dobre rozwiać wszelkie spekulacje, albo je potwierdzić. Doda, East Clubbers, a nawet Gosia Andrzejewicz, rzekomo te gwiazdy miałyby pojawić się na otwarciu nowego lokalu o dźwięcznej i tajemniczej nazwie Amnesia. Niestety, zmartwimy wielu. To tylko plotki. Już samo wnętrze i lokalizacja sprawia, że club aspiruje do znacznie większej rangi, i kierowany jest do konkretnej grupy odbiorców.

Ale zacznijmy od początku.

Amnesia Club mieści się w podziemiach świeżo odnowionej kamienicy przy ul. Sienkiewicza. Już na samym początku mamy wrażenie, że mamy do czynienia z miejscem jakim w Łomży jeszcze nie było. Zanim dostaniemy się do wnętrza lokalu będziemy musieli przejść sito selekcji. Tu na wejściu konkretne zasady. Wiek minimum 21 lat, elegancki stój, o żadnych rozciągniętych dresach czy adidasach nie ma mowy. Goście mają się identyfikować z miejscem i pasować do niego pod każdym względem. Tu nie ma miejsca na przypadkowe osoby, każdy kto będzie chciał uczestniczyć w imprezach w Amnesii będzie musiał zaakceptować zasady panujące w klubie. We wnętrzu jak już wspominałem bardzo stylowo. Marmury łączą się z klasyczną cegłą, a to w połączeniu z wizualizacjami daje niesamowity efekt. Do dyspozycji gości oprócz sali klubowej będzie restauracja. Obiekt jest całkowicie monitorowany. Kilkanaście kamer rozmieszczonych na wewnątrz i na zewnątrz w połączeniu z fachową ochroną, daje poczucie pełnego bezpieczeństwa.

Jak podkreśla właściciel lokalu to nie jest miejsce na masowy spęd, a raczej na klimatyczną imprezę, gdzie każdy w przyjacielskiej atmosferze i przy najlepszych klubowych dźwiękach spędzi miło czas.

Rezydentami klubu zostali dwaj czołowi dj’e regionalnej sceny klubowej, którzy skrzętnie zadbają o klimat każdej imprezy. Niewątpliwą atrakcją imprez, jak udało nam się dowiedzieć, będą częste live acty, i gościnne występy śmietanki polskiej i światowej klasy djów.

Nam to miejsce przypadło do gustu i już dziś zapraszamy Was na oficjalne otwarcie Amnesii, które będzie połączone z urodzinami jednego z rezydentów klubu, którym został Marco Santozo. Wspólnie z założycielem Oxygenu, Rodem Peterssenem będą dbali o niezwykły klimat imprez. Nie może Was tam zabraknąć. Starujemy 26 kwietnia punktualnie o 21.00

Przypominamy.

Oficjalne otwarcie 26 kwietnia 2008

Zagrają: Rod Peterssen, Marco Santozo

Wstęp: od 21 lat.

Wejściówka: 15 zł

Selekcja przy wejściu.

 

Rezerwacji telefonicznych można dokonywać pod nr. Telefonu 0 798 103 440 .  Zostały ostatnie wolne miejsca.

 

Miło mi Was poinformować, że patronat nad imprezami w Amnesia Club objęła klubowa. Możecie być pewni, że już wkrótce pojawią się tutaj pierwsze relacje z „podziemnych imprez”.

Bartosz Klepacki
wt, 22 kwietnia 2008 16:11
Data ostatniej edycji: wt, 22 kwietnia 2008 16:15:55

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę