Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zaraz weekend ... i co dalej?

Weekend zbliża się wielkimi krokami, a pogoda sprzyja imprezowaniu do wczesnych godzin porannych. O ile poprzednie weekendy, były dość ubogie pod względem muzycznym, to najbliższe dwa wolne dni od pracy zapowiadają się bardzo interesującą. Jak nie było nic, to teraz jest aż za wiele, co wybrać? To dobre pytanie, z którym zmaga się wielu łomżyniaków, szczególnie tych statystycznie najbardziej imprezowych czyli do 30 roku życia. Ale nie ma co się martwić, Ci starsi też znajdą coś dla siebie. Gdzie się dobrze pobawić?, Jak miło spędzić czas?. Postaramy się wam pomóc. Oto kilka propozycji na nadchodzący weekend.

Kora Jackowska i Maanam
Kora Jackowska i Maanam
Norbi
Norbi
Marco Santozo
Marco Santozo
Puffy
Puffy

Norbi, Maanam i … Fafernychy

Ci, którzy maja dość czterech ścian, mogą delektować się muzyką w plenerze. Piąta edycja Gościńca Łomżyńskiego będzie idealnym rozwiązaniem na sobotni wieczór. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Maanam. Boskie Buenos i Porto Rico znają chyba wszyscy fani Kory Jackowskiej i Maanamu. Zespół działający od 1976 roku ma stałą i wierną publikę. Specyficzna muzyka jaką prezentują – rock z domieszkami wszelakich innych gatunków, sprawia, że muzyka Maanamu nie jest komercyjna i powszechnie akceptowalna. Dla fanów będzie to prawdziwa gratka, dla laików gatunku – ciekawostka. Zanim jednak charyzmatyczna wokalistka pojawi się na scenie publikę rozgrzeje Norbi. Artysty chyba nie trzeba przedstawiać. Hity „Kobiety są gorące” czy „Rozkołysz się „ znają chyba wszyscy. Co ciekawego w programie? Pokazy Tańca Breakdance oraz Światowy Zlot Anek.

                                            

26 Lipca – Muszla Koncertowa przy ul. Zjazd. Początek festynu godz. 15.

Politycznie, ale bez Leppera

A skoro już mówimy o muzyce rockowej w sobotni wieczór, to nie można pominąć koncertu Polityki. Łomżyńska kapela z korzeniami jak to mówią sympatycy tej „muzycznej formacji”. Gdzie zagrają? W klubie Amnesia przy ul Sienkiewicza. Początek koncertu godz. 21.

Pamiętajcie wstęp od 20 roku życia.

Atomówki i Atomowcy

Dalej zostajemy przy sobocie (26 lipca), …. klubowej sobocie. Dla maniaków klubowych brzmień też coś się znajdzie. W Klubie Atom przy Poznańskiej. Before Colors of Sounds bo tak nazywa się ta impreza może zainteresować wielu. Gościnnie zagra DJ Smile z Irlandi, oraz czołówka lokalnej sceny klubowej z Santozo i Peterseenem na czele. Początek klubowego grania o 20. Jak głoszą wszystkie znaki na niebie, to ma być ostatnia impreza Atomu. Co dalej? Niewiadomo. Jeśli ktoś jeszcze nie odwiedził tego klubu, to może czas najwyższy, bo później okazji może już nie być.

Jak widać sobota zapowiada się obiecująco. Dla każdego coś miłego. Poza wymienionymi imprezami, dyskoteka odbędzie się także w Rzymiance i VIP-ie.


Jednak czym by była sobota, bez piątku. A w piątkowy wieczór też się będzie działo. Szczególnie ten 25 lipca.

Santozo, Puffy i spółka…

Zaczynamy od mocnego uderzenia klubowego. Before Colors of Sounds. Przedsmak tego co będzie działo się już 16 sierpnia w Nowogrodzie. Colors of Sounds impreza sygnowana marką Oxygen, skupi na dwóch scenach 25 DJ-ów ze światowej czołówki. W piątkowy wieczór DJ-e zgromadzeni w klubie Yam Caffe dadzą mały wstępniak tego, czego spodziewać się będzie można za niespełna miesiąc. Kto zagra? Oczywiście rezydent klubu DJ Puffy oraz zaproszeni goście. Marco Santozo – reprezentujący organizatora imprezy, Agencję Oxygen oraz przedstawiciel białostockiej sceny klubowej Finesee – Rezydent klubu M7.

Początek imprezy godz. 21. Mocna dawka klubowych brzmień, gwarantowana.

Yam Caffe – Al. Legionów 56.

Gdzie się podziały tamte prywatki?

Dla tych co szukają muzycznych doznać z „tamtych lat” klub Amnesia – ul. Sienkiewicza zaprasza na piątkowy dancing ze Staśkiem Wiszowatym. Startujemy o 21.

 

Jeśli komuś jeszcze mało, zawsze pozostają popularne „Domówki”, jednak te zalecamy zdecydowanie jako After po piątkowym i sobotnim wieczorze.

Miłej zabawy…

Bartosz Klepacki
cz, 24 lipca 2008 16:53
Data ostatniej edycji: cz, 24 lipca 2008 19:42:38

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę