Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Zagrają w Płocku, nie w Łomży...

Koncert zespołu Feel w dniu 13 lipca został odwołany – informuje Łukasz Bartoszak z Agnecji Artystycznej Gorgo, która zajmuje się organizacją koncertów Piotra Kupichy i Zespołu Feel. – Organizatorem koncertu była jedna z lokalnych stacji radiowych – podkreśla Bartoszak. Tego dnia Feel, wystąpi w Płocku na koncercie Hity na Czasie organizowanym przez radio Eska. Tą informacją ucinamy wszystkie spekulacje odnośnie koncertu, który od kilku tygodniu wśród łomżan budził ogromne zainteresowanie.

Setki wpisów pojawiających się na forach internetowych pogłębiały tylko wielką chęć usłyszenia na żywo takich hitów zespołu jak: „Jest już ciemno”, „Jak anioła głos” czy też ostatniego singla „Pokonaj siebie” nagranego w duecie z Agnieszką Węgrowską. Reasumując fani Feel’a usłyszą zespół w Płocku … nie w Łomży.
Foto: Koncert Feel - Hala Sportowa Łódz. fot. Bartosz J. Klepacki
Bartosz Klepacki
wt, 08 lipca 2008 18:20
Data ostatniej edycji: wt, 08 lipca 2008 18:37:43

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę