Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Klubowa na Weekend

Wakacje się zaczęły, ale nie dla nas. Klubowa zaczyna kolejny cykl – „Weekend z klubową”. Co tydzień będziemy zapraszać Was na imprezy, których nie można ominąć. Jednocześnie ogłaszamy konkurs na imprezę wakacji. Co tydzień, z pośród e-maili nadesłanych do nas, wybierać będziemy imprezę tygodnia. Pod koniec wakacji z pośród „Tygodniówek” wybierzemy najlepsze Wakacyjne Party. Wśród głosujących rozlosujemy nagrody niespodzianki.

Krzysztof Sandecki - Saksofon
Krzysztof Sandecki - Saksofon
Na pierwszy majowy weekend zapraszamy Was do Yamy.

4 lipca – Luca Gatto, Tomek Panek and Puffy ( Start 21.00 ) 

Panek – trąbka - na trójmiejskiej scenie muzycznej działa już od ponad 15 lat. Wszechstronny gatunkowo, najlepiej czuje się w rytmach Funky, Drum'n bass. W przeszłości działał w squadzie z dj Romero (Sfinks/Sopot), mc Glenskii (ex Blenders), dj Dooda (Sfinks), a obecnie również z takimi znanymi postaciami polskiej sceny klubowej, jak: dj Ros, dj Ricardo i Tennesee. Panek jest również członkiem trójmiejskiej formacji 'Afropol' i grającej muzykę latino grupy 'Łychacha' (kierowanej przez Maćka Łyszkiewicza - założyciela słynnej nie tylko w Polsce formacji 'NO Limits', oraz grupy 'Leszcze'.

 5 lipca – Sandecki & Puffy ( Start 21.00 ) 

Krzysztof Sandecki - Saksofonista. Student Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Przez cały okres edukacji muzycznej brał udział w różnych warsztatach oraz festiwalach muzycznych. W tym czasie miał okazje szlifować swoje umiejętności grając z gwiazdami nie tylko formatu ogólnopolskiego, ale również formatu światowego.

Od 2004 roku współpracuje z dj'ami z całej polski grając muzykę latino, funky, jazz-funky, r&b, house, funky-house, hip-hop, pop, etc... W czerwcu 2007r. dołączył do grupy Mollęda...


Wystąpił m.in. w:

Beach Party Gdynia 2006,
Klub Boolvar (Gdynia),
Klub UL (Sopot),
Klub Cico (Gdańsk),
Klub Platinium (Warszawa),
Klub Organza (Warszawa),
Wyższy Wymiar (Katowice),
Ministerstwo (Kraków),
Piwnica pod Baranami (Kraków),
Klimat (Bielsko-Biała),
Epsilon (Izdebnik),
Bagdad (Łód�),
Bielska Zadymka Jazzowa 2006 i 2007 z Big-Bandem Andrzeja Zubka (Bielsko Biała),
Klub Kino (Lublin, Rzeszów, Sanok),
The Tall Ships Races 2007 z grupa Mollęda (Szczecin) i wiele innych.

Grał z:
(dj'ami) - Kriss Jaxx, Mira el Toro, Mike Anthon, Luca Gatto,
Capreze, Dolby S., Damuz, Olivier, Alisha, Gouliano, Dino, Jaguarrr,
Ahmed, Sanchez, Frozzy,Bogdan Fabiański,

Oraz z zespołami:
Klinika Pozytywnych Wibracji, Slow Motion Project, Vena Latino,
Up To Date, Beata Przybytek, Zespół Krajowy, Mollęda

 Swoje typ odnośnie weekendu 11-13 lipca, możecie nadsyłać na adres klubowa@4lomza.plPodając nazwę imprezy, kiedy się odbędzie, i dlaczego Twoim zdaniem, warto się na nią wybrać.Najciekawsze uzasadnienia zostaną nagrodzone. Obecnie numer jeden na przyszły weekend to:  Koncert Zespołu Polityka 12 lipca w klubie Amnesia. Czekamy na Wasze typy!!!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę