Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

"Kolory dzwięku" coraz bliżej...

Przygotowania do największej imprezy klubowej w tej części kraju – Colors Of Sounds, idą pełną parą. Przed kilkoma dniami został już całkowicie zamknięty lineup artystów, którzy 16 sierpnia zagrają w Nowogrodzie. Na dwóch dynamicznych i nafaszerowanych pirotechniką scenach – AboveSky i UnderHell zagrają m.in. Simmon Patterson, Orjan Nielsen, Manuel le Saux oraz Marcus Schossow. Zważywszy na ekskluzywny charakter imprezy, rozpoczęto już sprzedaż biletów, które można nabyć m.in. za pośrednictwem „klubowej”. Organizator całego przedsięwzięcia Agencja Muzyczna OXYGEN, z myślą o swoich fanach, na terenie całego kraju prowadzi akcję promocyjna „Before COS”. W kilkunastu najbardziej prestiżowych klubach m.in. Warszawy, Białegostoku, Wrocławia czy Poznania, odbywać się będzie promocyjne tourne DJ-ów goszczących na „Kolorach Dźwięku”. W ubiegłą sobotę gościliśmy na jednym z takich „Beforów” i tradycyjnie już, specjalnie dla Was, mała dawka migawek…

DJ INOX
DJ INOX
DJ INOX
DJ INOX
DJ INOX
DJ INOX
DJ INOX
DJ INOX
DJ INOX
DJ INOX
DJ INOX & DJ W
DJ INOX & DJ W
DJ INOX & DJ W
DJ INOX & DJ W
DJ W
DJ W
Chris Hampshire
Chris Hampshire
Marco Santozo & Chris Hampshire
Marco Santozo & Chris Hampshire
Marco Santozo & Mike Wind
Marco Santozo & Mike Wind
Rod Peterseen & Marco Santozo
Rod Peterseen & Marco Santozo

Before Colors of Sounds – Club Grodnu Zero – Warszawa

Zagrali:

-          Chris Hampshire – Wielka Brytania

-          DJ W

-          Inox

-          Marco Santozo

-          Rod Peterseen

-          Mike Wind

-          Tomazzo

 

Bilety do nabycia:

http://www.ftb.pl/bilety.asp?id=392

 

Nazwa imprezy: Colors of Sounds Cena: 35 zł Koszt przesyłki: 6 zł

 

- Pierwsza pula biletów dostępna w ilości 1000 sztuk w cenie 35 zł.

- Druga pula od 01.07.2008 w cenie 45 zł.

Sylwetki DJ-ów goszczących na Colors of Sounds

 

Simon Patterson – Wielka Brytania

Zadebiutował jako producent w 2006 roku utworem „F-16”, który okazał się prawdziwym, klubowym wstrząsem. Następnie był krążek „Strip Search / Panic Attack”, będący świetną kontynuacją poprzednika oraz „We’ll See / Bulldozer” – ewidentnie singiel najwyższej klasy. Kawałek „Bulldozer” był grany przez niemal każdego DJa na świecie, dotarł także na szczyt w niejednym rankingu. Jak na tak mało doświadczonego producenta, Patterson osiągnął zatem bardzo wiele. Gdy jeszcze dodać do tego fenomenalne produkcje i miksy pod pseudonimem Dogzilla, to śmiało można stwierdzić, że Simon jest gwiazdą wielkiego formatu. Jeśli chodzi o pozycję Pattersona, jako DJa, to jest ona również bardzo wysoko ceniona. Jego styl można określić jako nieco mroczny, pulsujący oraz energiczny. Będąc na imprezie, na której występuje Anglik, można robić tylko jedno – tańczyć. W ciągu ostatnich lat zagrał on na niemal wszystkich, znanych eventach oraz wydarzeniach w takich zakątkach świata, jak Ibiza, Dubai, Malta, Kanada czy Cypr. Oczywiście należy do tego dodać niezliczone imprezy na terenie Holandii, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

Manuel le Saux  - Włochy

Rozpoczął swoją karierę w 1989 roku, kiedy dostał swoje pierwsze gramofony. Rok później, czyli z początkiem lat 90-tych został rezydentem Rzymskiego klubu "Palladium", gdzie został na długo - aż 10 lat. W roku 1996 był gościem w wielu znanych włoskich klubach takich jak: Red Zone, Area 51, Exogroove, Gheodrome, Hollywood i Cyborg i jednocześnie współpracując z wieloma znanymi DJ'ami stał się jednym z przodujących artystów we Włoszech, grającym dla tysięcy ludzi. Wraz z nadejściem nowego „Millenium” zaczął ponownie produkować i grać w klubach (we Włoszech i Europie) a także rozpoczął grywanie dla różnych internetowych stacji, które to audycje trwają do dnia dzisiejszego. Od 2003 roku Manuel jest rezydentem jednego z najbardziej poważanych i popularnych trance'owych eventów we Włoszech, który nazywa się "TRANCE Gate" i jest jednym z rezydentów internetowego radia ETN.FM, gdzie ma swoje tygodniowe show - "Top Twenty Tunes". Obecnie Manuel nadal kontynuuje produkcję, remixowanie i granie w klubach, na eventach i w stacjach radiowych. Odnosi sukcesy i zdobywa uznanie u ludzi na całym świecie. W 2006 roku zakontraktował utwory w wielu labelach, między innymi w Bonzai, Recoverworld, Flux Deluxe, Alter Ego, Diverted. Jednym z najznakomitszych remixów Manuela w roku 2006 było bez wątpienia Remix dla Ferry Tayle & Tinks dla utworu "Vol de Nuit", który podbił serca wszystkich fanów trance'u na całym świecie i zagościł na dobre w playlistach.

Marcus Schossow – Szwecja

To niezwykle populary szwedzki DJ i producent, który w ostatnim czasie podbija parkiety całej klubowej Europy. Choć przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 10 lat, gdy wraz z kolegami z podwórka założył kapelę „Chock”, to jednakże jego dj-ska kariera tak naprawdę zaczęła się dopiero w 2001 roku, kiedy jako 15-latek zdobył tytuł najlepszego Dj swojego kraju. Kolejne dwa lata poświęcił na poznawanie arkanów produkcji muzyki, by w 2003 roku podpisać kontrakt płytowy z brytyjskim labelem 020 Records, gdzie wydał debiutancki singiel 'Stockholm'. Przełom nastąpił jednak dopiero rok później, gdy Marcusa zauważył John '00' Flemming, (legenda brytyjskiej sceny klubowej) proponując mu wydanie singla 'Metropolitan Behaviour' w swojej wytwórni. Wkrótce potem Schossow, wciąż jeszcze pod aliasem Progressia, rozpoczął muzyczną kooperację z Paul Moelandsem (Re:Locate), w wyniku której powstał kawałek 'First Horizon' wydany nakładem Surface Recordings. Z czasem przyszły kolejne projekty i kolejne kooperacje, m.in. ze szwajcarskim producentem Dominikiem Von Werdt (jako projekt San Andreas wydali utwór 'California', wielki hit 2004 roku). Niejako ubocznym efektem ich współpracy była decyzja podjęta przez Marcusa by założyć własny label, który wkrótce potem ujrzał światło dzienne jako Raucocue Recordings. W 2005 roku Marcus nawiązał współpracę z wówczas nikomu nieznanym Sebastianem Brandtem (obecnie Selu Vibra), gdzie panowie wspólnie powołali do życia projekt Under Sun z przebojowym 'Capoeira' wydanym nakładem kultowej wytwórni A State Of Trance Armina Van Buurena (sublabel Armada Music). Obecnie Marcus Schossow wydaje głównie pod swoim własnym nazwiskiem, wypuszczając na rynek niezliczone ilości niezwykle popularnych remiksów. Warto choćby wymienić kilka: Miku - Muzaik (Marcus Schossow Remix), Jonas Steur - Level Up (Marcus Schossow Remix) czy remiks kawałka Umbrella dla Steve Angello & Sebastian Ingrosso.

Digital Nature – Rumunia

Tak naprawdę Iulian Cuculea. Urodził sie we wschodniej Rumunii 24 lata temu. Przez większość swojego dzieciństwa słuchał elektronicznej muzyki dlatego tez w 2005 roku postanowił zacząć tworzyć własne beaty. Obecnie współpracuje wytwórniami, które są uważane za jedne z najlepszych na scenie trance, np. Vandit, Discover, Monster Tunes, Cloud 9 Dance, Spinnin' Records i wiele innych. Jego produkcje supportowane byly przez wielu topowych DJ takich jak: Paul van Dyk, Tiesto, Armin van Buuren, Eddie Halliwell, Judge Jules, Dave Pearce, John Askew, Above & Beyond, Matt Hardwick, Misja Helsloot, Menno de Jong, Markus Schulz, Danjo & Styles, itd. Jego utwory znalazły się na najlepszych składankach dlatego tez obiecał dostarczać jakość. Jako DJ gra wszystko, co sprawdza się na parkiecie: Minimal-Techno, Progressive, Trance i nawet funky Techno.

Miqro – Polska

Od zawsze fanatyk muzyki House i wszystkich najweselszych jego odmian. Pierwsze większe lub mniejsze imprezy jeszcze w XX wieku w czasach, gdy większość nowe brzmienia nie docierały do Polski. A jedyną możliwością posiadania ich była wyprawa za nasza zachodnia granice i zakup winylowych płyt. Ta przeszkoda nie stanowiła żadnej bariery, która mogłaby zniechęcić i zgasić jego muzyczny zapał, wręcz przeciwnie! Wyprawy do Berlina, Londynu czy Amsterdamu i przeszukiwanie niezliczonej ilości sklepów z płytami w całej niemal tanecznej Europie pozwoliło wykreować swój niepowtarzalny styl i technikę grania. Zaowocowało to w niedalekiej przyszłości i zaczęły pojawiać się coraz poważniejsze propozycje występów.
W roku 2002 obejmuje rezydenture w Klubie TREZOR, gdzie przez 4 lata stanowi główna postać klubowej sceny Szczecina, zaskakując najnowszymi muzycznymi odkryciami. W tym okresie zaprasza wielu DJ polskich i zagranicznych sprawiając, iż magia, jaka zapanowała w klubie Trezor dała się we znaki w całym kraju. To rozwinęło jego karierę na skale całej Polski… Od tego momentu zapraszany do klubów oraz większe imprezy, gdzie niezależnie od pory roku jego sety są pełne słońca i niezapomnianych plażowych brzmień.
Pomysłodawca, współtwórca i rezydent porannego Afterpary po Sunrise Festiwal. Od pierwszej edycji oficjalnego wydania „afteru” zaangażowany w organizacje a przede wszystkim w swój występ za konsoletą. Idealnie wyselekcjonowane, rodem z najgorętszych plaż na Ibizie brzmienia w jego setach, po dwóch dniach zabawy w amfiteatrze, potrafią zrelaksować a za razem nieoczekiwanie zaskoczyć i wykrzesać ostatnie siły. Ci, którzy tam byli, choć raz poznali magie słonecznego House, jaki serwuje Miqro oraz jego zaproszeni goście. A gdy lato uda się na drugą półkule wiele osób wraca do jego setów by rozgrzać sobie zmysły. Stad właśnie, mówi się o nim, że jest specjalistą od plażowego grania i „Ojcem Chrzestnym Afterparty”
Bliska współpraca z największymi producentami eventów w Polsce oraz to, że marka Sunrise znana jest w Europie zaowocowało zagranicznymi zaproszeniami na Wyspy Brytyjskie do Irlandii i Szwecji. Nabrane doświadczenie za konsoletą a także nawiązana współpraca z Jerrym Ropero, która z czasem zamieniła się w dobra znajomość nakłoniła do urządzenie własnego studia i zajęcia się produkcjami. W duecie wraz z Maiqelem tworzą zgrany uzupełniający się duet, z pod rąk, którego wyszła już nie jedna housowa i pełna słońca produkcja.
Jako osoba prywatnie, wesoły, pełen optymizmu człowiek (czasami nawet szalony). Z innej pasji niż muzyka dyplomowany nawigator - absolwent Akademii Morskiej w Szczecinie mgr, inż. Mirosław Grzybowski.

Marco Santozo – Polska

Michał Wesołowski, urodził się w Łomży, małym mieście w województwie Podlaskim. Jego pierwsza przygoda z muzyką rozpoczęła się we wczesnych latach szkolnych. Wraz z upływem czasu zauważył, że muzyka zaczyna go coraz bardziej interesować. Postanowił więc poznać bliżej branżę muzyczną...

Dość szybko znalazł się za konsolą w łomżyńskim klubie Atom, gdzie większa publika mogła bawić się przy jego setach. Okazało się że nie jest wcale gorszy niż ludzie, którzy zajmują się tym już dłużej i zaczynali podobnie jak on. Zaowocowało to częstymi występami w Atomie, dało mu to większe możliwości na dalszy rozwój. Dalej było już tylko z górki, nawiązywał współpracę z lokalną sceną klubową, jak również wyruszał w dalsze zakątki Polski. Rok 2006 był dla niego w pewnym sensie przełomowy, przekonał się, że scena klubowa w Polsce nie jest tak przyjazna jak by się to wydawało, mocno postawił na swoim i wraz z grupą przyjaciół Tomkiem (Mike Wind) oraz Piotrem (RoD Peterssen) postanowili założyć i zarejestrować agencję muzyczną "Oxygen Agency". Dało im to możliwości większego działania na własną rękę, organizowania wielu cykli imprez w klubach całej Polski. Rok 2007 okazał się owocny, tajniki produkcji muzycznej przybliżył mu Mike Wind, wspólnie pracowali nad utworem "Staircase - Oxygen Essential" który cały czas zdobywa coraz to większą rzeszę fanów. Po raz pierwszy zostali docenieni w audycji Armina Van Buurena - A State Of Trance 298, utwór Staircase dostał miano "future favorite". Wielką niespodzianką okazała się Polska edycja Sensation White 2007 we Wrocławiu, w swoich setach Markus Schulz oraz John Hetmond zagrali "Oxygena", jak widać ich wspólna produkcja nie jest wcale gorsza od zagranicznych i zdobywa coraz to większe uznanie. Michał obecnie pracuje nad własną produkcją i kto wie co przyniesie rok 2008... Razem z ekipą agencji w 2008 roku planuje zorganizować duży event, prace nad organizacją są w toku, ale nie znamy jeszcze szczegółów, zapewniono nas jedynie, że będzie bardzo ale to bardzo ciekawie, pierwsza impreza tego typu w Polsce. No cóż... pozostaje cierpliwie czekać.

Jak każdy człowiek na świecie i Michał ma swoje hobby, muzykę stawia na 1 miejscu, lubi również podróżować oraz spędzać czas z przyjaciółmi. Obecnie student prawa na WSHiP w Warszawie. Kiedy tylko może chętnie odwiedza duże eventy organizowane w Polsce.
Style muzyczne, które preferuje to: Tech-Trance, Funky House, Progressive House. Podczas grania stara się wydobyć z każdego utworu maksymalną dawkę emocji, którą dzieli się z publiką. Stawia cały czas na rozwój, bo jak mówi: "przecież nie można stać w miejscu, kto stoi w miejscu ten się cofa”. Stara się robić to jak najlepiej, a jak mu to wychodzi? Odpowiedź tkwi w Was…

Rod Peterssen – Polska

"Muzyka tkwi we Mnie, nigdy obok Mnie “ Gdy Piotrek wypowiadał te słowa kilka lat temu nie wiedział jeszcze, iż muzyka stanie się nieodłącznym elementem jego życia. Urodził się w 1981 roku w Zambrowie - niewielka miejscowość w północno-wschodniej Polsce. Przez wiele lat obcował z różnymi gatunkami muzycznymi, ale tylko muzyka elektroniczna wywarła na nim znaczący wpływ. Mając niespełna 18 lat zaczął grywać na pierwszych imprezach, początkowo jak każdy nowy w branży dla wąskiego grona słuchaczy. Ciężka praca nad szlifowaniem własnego stylu przyniosła efekty. Skończył szkołę średnią i jako DJ Rod objął stanowisko rezydenta zambrowskiego klubu Delta. Tam przez wiele miesięcy bezgranicznie oddawał się swojej pasji, prezentując najbardziej wyszukane brzmienia spragnionej wrażeń publiczności. Rezydentura w “Delcie” to pierwszy znaczący krok w zawodowej karierze. W późniejszym okresie Rod objął rezydenturę także w Łomżyńskim klubie Atom. Na początku 2005 roku wspólnie z grupą przyjaciół powołuje do życia “ Eastside Rockers DJ’s Team”, co w późniejszym czasie i zmienionym składzie przekształca się w Oxygen Agency, w której już jako Rod Peterssen działa do tej pory. Jego pasją od samego początku były gramofony i winyle. Mimo idącej na przód techniki, Rod pozostaje do końca wierny vinylom. Wielu już połamało sobie języki próbując zidentyfikować styl jaki prezentuje Peterssen. Jego sety to dynamiczna mieszanka Tech-House i Tech-Progressive, z elementami Tech-Trance. Starannie dobrane utwory i nienaganna technika sprawia iż jego muzyka przyciąga coraz większe grono słuchaczy. Gościł w wielu klubach na terenie całego kraju i poza jego granicami. Miał już doczynienia z takimi osobistościami jak: Angelo Mike, Thorn, Matush, Tom Lee, Dervish, Cruchy, Bas van Veen, Marco Kenedi, Teodor, Lando, Fojbos, Sasha van Holt, Diana d’Rouze, Levy, Kris, System One, Cez Are Kane, Toxic Noiz, Diablo, Tiddey. W połowie roku 2006 grał na Escape Festival 2007 wspólnie z E-craigiem i Ronem van den Beukenen, a już pod koniec roku został zaproszony na 2-dniowe tournee po Estonii, gdzie wspólnie z Mikem Wind grali na imprezach z cyklu CLUBBING EVENT. W obecnej chwili pracuje nad firmowym cyklem imprez Oxygen Agency. Piotrek jest zawsze otwarty na propozycje i gotowy dać szanse początkującym młodym DJom na zawodowej scenie. Służy cenną radą i zdobytym przez wiele lat doświadczeniem. Jak sam mówi „ Każdy powinien robić to co sprawia mu przyjemność. Dla mnie jest to muzyka a dla Ciebie?

Mike Wind – Polska

Mike Wind, DJ i producent pochodzący z Łomży, urodzony w 1989 roku.
Od najmłodszych lat zafascynowany dzwiękami muzyki elektronicznej. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2003 roku.
Od tego czasu przebrnął przez wiele projektów, współpracując z polskimi oraz zagranicznymi artystami. Owocem ciężkiej pracy była obecność jego twórczości na kompilacjach w całej europie, a także wydanie debiutanckiego vinyla w austriackiej wytwórni Trak Music.
Rok 2006 okazał się przełomowym, wraz z dwójką przyjaciół założył agencję bookingową. Wystąpił w wielu polskich klubach, grał na "Escape Festival 2006" gdzie miał okazję dzielić konsoletę m.in. z Ron van den Beuken czy E-Craig.
W pazdzierniku 2006 roku został zaproszony na 2-dniowe tournee po Estonii!
Pod projektem Staircase, nakładem wytwórni JPlanet Entertainment / My Music z końcem 2006 roku wydał utwór Mike Wind Pres. Staircase - "Oxygen Essential", który stał się oficjalnym hymnem Oxygen Agency oraz był supportowany m.in. przez Armin van Buuren, Markus Schulz, Aly & Fila, 4 Strings, Sean Tyas, Ron van den Beuken, Marcus Schössow, André Visior, Dave202, Orjan Nilsen i wielu innych zagranicznych oraz polskich artystów...
"Oxygen Essential" został doceniony między innymi przez samego Armin van Buuren'a, który dwukrotnie zaprezentował go w swojej audycji "A State Of Trance" zyskując miano Future Favourite w epizodzie 298 oraz przez Markusa Schulza na jego znanej audycji radiowej "Global DJ Broadcast". Utwór supportowała także holenderska grupa 4 Strings, która wielokrotnie grała go podczas swoich występów.
W kwietniu 2007 roku Tomek wystąpił na poznańskim evencie "Revolution 2007" organizowanym przez agencję MDT, gdzie miał okazję supportować takie osobistości jak: Johan Gielen, Richard Durand, Simon Patterson, Dogzilla, Leon Bolier czy Mike Koglin.
W czerwcu 2007 roku został oficjalnie jednym z członków agencji MSM Bookings (www.msmevents.com). Wystąpił na wakacyjnym cyklu nadmorskich imprez "MSM Summer Events 2007". Pod koniec listopada 2007 Tomek zagrał na trzeciej edycji "ATB In Concert" gdzie supportował takich artystów jak: ATB czy Super8 & Tab. Otwierał największy w historii polski klubowy sylwester "I Love New Year 2007" we wrocławskiej hali Stulecia, gdzie zagrał m.in. u boku: Marco V, Kyau & Albert, Sean Tyas, Ronski Speed czy Ronald van Gelderen.
12-ego maja 2008 roku ukazał się kolejny czarny krążek pt. Mike Wind & Ron Malakai - "Sunday After Monday" wraz z remixem Davida Newsuma w angielskiej wytwórni RecoverWorld (www.recoverworld.com), który zyskał uznanie takich artystów jak: Armin van Buuren (ASOT 351), Above & Beyond (TATW 214, 215), Aly & Fila (Future Sound of Egypt 029, 030, 031; Spiritual Moment 062), John Askew, Mark Pledger (Anjunabeats Worldwide 072), Pedro Del Mar (Mellomania Deluxe 331), Jon O'Bir (Ways & Means 025), Agnelli & Nelson (Deep Blue Radio Show 108), Tom Colontonio (Omega 004), Thomas Datt, Digital Nature, T4L (Main Room 071, 072) czy Tillmann Uhrmacher.
Na potrzeby festiwalu Colors of Sounds 2008 wspólnie z rumuńskim producentem Digital Nature stworzył hymn eventu tj. "Digital Nature & Mike Wind - Ethereal", który pojawił się między innymi na playliscie Armina van Buuren'a w jego autorskiej audycji "A State of Trance" (346). Ethereal już wkrótce zostanie wydany nakładem wytwórni Armada/Yakuza wraz z remixem od Orjana Nilsena...

Carlo Calabro – Polska

Carlo Calabro urodził się w Wałbrzychu 6 marca 1986 roku. Carlo nie jest oczywiście jego prawdziwym imieniem, ale Kamil Kwiatkowski dla obcokrajowców jest koszmarem do wymówienia. Ale to właśnie przed Carlo stoi świetlana przyszłość... Z całą pewnością nie wiecie, że zajmuje się on produkcją muzyczną do piero od kwietnia 2007 roku. Zaczynał przede wszystkim od wnikliwego słuchania produkcji i setów m.in Armina Van Buurena czy DJ Sana. Za jego plecami już współpraca z greckim labelem Micro Recordings i dwa remixy dla Cristiana Paduraru z Christian Records. We wrześniu DJ San dostał na swoją skrzynkę mailową jeden z kawałków Kamila. Od razu zdecydował się dać mu szansę i pomóc w dalszym rozwoju. Kontrakt z holenderskim Fektive Records został podpisany. Wśród artystów zrzeszonych w tej wytwórni znajdują się m.in. Armin van Buuren, San, 4 Strings, JS16, Glenn Frantz, DJ Ruby, Sebastian Moore, Glenn Morrison. Carlo Calabro od niedawna też należy do tej rodziny. Jego pierwszą "robotą" dla Fektive było zremixowanie zabójczego kawałka Markusa Schossowa & Thomasa Sagstada aka The Fearless pod tytułem "San Salvador". Oryginał był supportowany 3 tygodnie z rzędu w BBC Radio przez Judge Julesa, A State Of Trance Armina van buurena, czy Global DJ Broadcas Markusa Schulza. Jego muzyka to energetyczny progressive z lekkimi naleciałościami retro i elemntami trance. Jego pierwsze oryginalne wydanie z Fektive Records "Pushing The Bar EP" po czterech dniach osiągnęło pozycję nr 89 w sklepie internetowym Beatport plus oficjalny support m.in. przez Andy Moor, San, Glenn Frantz, Sander van Doorn, Blank & Jones, DJ Shah. Nie spuszczajcie Carlo z oka... On dopiero zaczął!

San – Holandia

DJ San to utalentowany DJ i producent muzyczny z Holandii. Jego utwory są supportowane m.in. przez: Armina Van Buurena, Johna Digweeda, Pete Tonga i Timo Masa. Aktualnie gra jako "exclusive resident" jednego z klubów w Indiach, wcześniej klubu Kremlin i Q, obecnie podróżuje po całym globie.

ConraD S. – Polska

Konrad Serowiecki aka ConraD S. urodzil sie w Warszawie w 1984 roku. Okolo roku '98 pierwszy raz uslyszal i zaczal sluchac muzyki elektronicznej.
Produkcje wlasnej muzyki zaczal w 1998, gdzie odkryl ze utwory mozna tworzyc na konsoli PSX (Sony Playstation) w programie Music, oraz na komputerach klasy PC. Szybko sie to stalo jego hobby i spedzal mnóstwo czasu nad nowymi dzwiekami i utworami.

W roku 2001 wystartowal w indywidualnym kursie Pioneer DJ School. Poznal tam wielu ludzi i DJ, miedzy innimi (DJ @LeX, DJ Czopk@ aka DJ INOX, 2M!C i wielu innych) Po kursach utrzymywal dobry kontakt z Michalem Grzybkiem aka DJ @LeX który przesluchiwal jego wlasne dzwieki i utwory.
Caly czas, Konrad tworzyl i produkowal utwory dla malego grona znajomych i przyjaciól. w 2004 roku zaczal pracowac dla telewizji oraz na planch filmowych przy obsludze dzwieku. W tym samym roku @Lex i Konrad wpadli na pomysl - wlasne studio. Nastala smieszna sytuacja, kilka lat temu @LeX uczyl Konrada DJki a teraz Konrad uczyl @leXa jak produkowac muzyke. Studio powstalo oraz nowe utwory.

W latach 2005-2006 Konrad spedzil duzo czasu na planach filmowych i telewizji, gdzie muzyka i produkcja zesla na drugi plan. Pod koniec roku 2006 ponownie postawil muzyke i produkcje na pierwszej pozycji w swoim zyciu. Zaczal robic i wydawac na wlasna reke wiele utworów. W tym okresie równierz stworzyl kilka utworów razem z jego dobrym przjacielem Danielem (Solar Strings)

Wielu producentów oraz DJ z zagranicy zaczyna doceniac kunszt i zaangazowanie jakie wklada w muzyke oraz produkcje muzyki, miedzy innymi : Armin van Buuren, Tiesto, Paul Van dyk, Above and Beyond, Aly & Fila, Ronski Speed i wiele wiecej postaci zwiazanych z ta muzyka

Utwory które robi sa w róznych stylach muzyki electronicznej, lecz najbardziej lubi produkowac muzyke Trance uplifting, proggresive, lecz nadal nie zapomina ze muzyka jest nieskonczona i tworzy tez inne style.

Orjan Nielsen – Norwegia

Urodzony 14 czerwca 1982 w miejscowości zwanej Kirkenes w Norwegii, swoje zainteresowanie muzyką zaczął w bardzo wczesnym wieku. Zaczął uderzać w bębny, gdy miał roczek i przez pierwsze 9 lat swojego życia był uczony przez ojca i brata. W wieku 7 lat, Orjan dostał swój pierwszy Keyboard, na którym ćwiczył codziennie przez kilka następnych lat, z czasem zaczął się zastanawiać nad tym, że ten"mały keyboard" nie ma tego czego on szuka... I wtedy się zaczęło... Melodie i rytm stopniowo stawały się coraz ważniejszą częścią jego życia kiedy dojrzewał. Jeden styl w szczególności przykuł jego uwagę... TRANCE. Po przesłuchaniu różnych trancowych kompilacji z Holandii, Orjan stawał się coraz bardziej zahipnotyzowany przez ten unikalny dźwięk, który łączył melodie i rytmiczne schematy tak pięknie. Chciał też spróbować to stworzyć, ale brak funduszy i wiedzy zatrzymały do na kilka lat. Jego utwory były grane w stacjach radiowych i klubach na całym świecie, ale nic nie zostało wydane przez wytwórnię. To było latem 2005 roku, wszystko zaczęło nabierać nowych kształtów, kiedy jego remix “Virunga - Simbabwe (DJ Governor's Progmix)” został zagrany na Playground przez Danjo & Styles, następnie także przez Yanave na jego audycji radiowej 'Retinal Insight'! Ludzie zaczęli się coraz bardziej interesować produkcjami wykonanymi przez Orjana, z zachwyceniem i zaciekawieniem pytali „kim jest ten chłopak?” To dało Orjanowi inspiracje do dalszej pracy nad jego własnymi produkcjami! Wtedy to, we wrześniu 2005 roku, Orjan stworzył w swoim studio produkcję o nazwie “DJ Governor - Red Woods”, którą to dobry przyjaciel Danjo Raijer (DJ Danjo) wysłał do samego Armin Van Buuren’a do przesłuchania. Tydzień później Orjan otrzymał świetną informację, Armin zagra “Red Woods” na znanym na całym „globie” 230 epizodzie audycji 'A State Of Trance'. Armin ogłaszał jego produkcje 2 razy! Wielkie marzenie Orjana spełniło się dokładnie przed świętami Bożego Narodzenia 2005 roku, kiedy to Armin wydał “DJ Governor - Red Woods” w jego własnym labelu ARMADA! Jego produkcje supportują najlepsi DJe na świecie: Armin van Buuren, DJ Tiesto, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Menno De Jong, Nic Chagall, Danjo & Styles, Jonas Steur, Leon Bolier oraz wielu wielu innych.

Chus Liberata – Hiszpania

Wyróżniony przez Northern South Dance Company jako najlepszy DJ w Hiszpanii. Znany z najgorętszych hiszpańskich imprez jak Mondo Paradiso, gdzie swoje umiejętności prezentował m. in. u boku Marco V, Ron Van Den Beuken, M.I.D.O.R., Randy Katana, Marcel Woods, Carl Cox. Właściciel TDL Records. Wkrótce zamierza otworzyć Mondo Paradiso Records. Sety Chus'a można usłyszeć na żywo na dużych i znanych imprezach Europy Zachodniej. Aktualnie przygotowuje swoje światowe tournee.

Amar – Wielka Brytania

Micheal aka "Aimar" jest młodym producentem muzyki trance, pochodzącym z Bournemouth w Wielkiej Brytanii. Jego debiut miał miejsce w roku 2004 kitdy to Paul Van Dyk supportował jego produkcję "Confusion" wydaną przez Relative Records. Przez długi czas ciężko pracował nad nowymi trackami wydając je pod różnymi pseudonimami, lecz ostatecznie skoncentrował się na tym, co przyniosło mu sukces. W 2007 roku współpracując z "Acute" wydali razem utwór "Still Waters", który został wydany w labelu "Noys", którego właścicielem jest Mike Koglin. Świetny suport zagwarantowali im Armin van Buuren, Above & Beyond, Marco V & Eddie Halliwell w radiu "BBC Radio 1". Micheal jest doświadczonym DJ'em, grającym w wielu klubach z takimi artystami jak Judge Jules, Dave Pearce, John '00' Fleming, Sophie Sugar oraz wielu innych. Jest też częstym gościem audycji radiowych w Wielkiej Brytanii. Teraz prowadzi swoją własną audycję "podcast" dostępną do pobrania za pomocą serwisu I-Tunes.

DeeCee – Polska

DeeCee to DJka urodzona w Katowicach - mieście, w którym mieszka i z którym jest ściśle związana. Swoje pierwsze nieśmiałe mixy realizowała w domowym zaciszu, doskonaląc przy tym technikę grania. Jej debiut za dekami nastąpił jesienią 2004 roku, wtedy właśnie po raz pierwszy samodzielnie zagrała podczas imprezy w katowickim klubie Incognito. Preferowane style muzyczne DeeCee to mieszanka progresywnych brzmień, między innymi electro, minimal i trance. Od stycznia 2005 roku rezyduje w kilku katowickich klubach, gdzie gra, organizuje lub współorganizuje imprezy. Parokrotnie jej sety można było usłyszeć w klubach: Kanty w Jaworznie, w klubie Megido (Lublin) Viva Clubie (Zamość), Galaxy Planet (Kamień Śląski), Apogeum (Trzyciąż), Poziom3 (Katowice), Arkada (Katowice), Imperium (Sosnowiec), Nemo (Dąbrowa Górnicza), Havana (Zawiercie), Maska (Katowice), Chilli (Mikołów), Chili (Sosnowiec), Spiż (Katowice), Cosmo (Katowice), Ring (Bojszowy), Kair (Zambrów), VIP (Zabrze), Offside (Zabrze), Nemesis (Będzin), Lost Highway (Kraków) oraz poza granicami naszego kraju - w szwedzkim klubie Absolute (Sztokholm) i wielu innych.

 

DeeCee ma na swoim koncie kilka większych osiągnięć. Jej house'owy set został zakwalifikowany do finałowego etapu II edycji konkursu W-Parade DJ Cup 2005, co miało miejsce dokładnie rok po tym, jak zaczęła grać. Jako jedyna kobieta występowała na jedynym w Polsce II oficjalnym Mayday After Party. W tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Bacardi B Live jako jedyna przedstawicielka płci pięknej miała możliwość zaprezentowania swojego seta w Sosnowieckim klubie „Zakręcona” (miks został wybrany do czternastki najlepszych). Dzięki ciągłej pracy potrafi wykrzesać zarówno z gramofonów, jak i CD-playerów niezwykle dynamiczne i rytmiczne sety hipnotyzując przy tym zawsze tłumie zebraną publiczność. Aktualnie poza graniem zajmuje się tworzeniem własnych utworów. Jej pierwsza produkcja „Try to beat me” ukazała się na składance CD Pool Dj Promotion pod koniec 2006 roku. Mimo stosunkowo krótkiego czasu spędzonego za konsoletą, miała okazję zagrać z takimi DJami, jak: MikeMH4, Voodo & Serano, Matias Menck, Randy Katana, Emerson, Sim Van Den Carrelli, Matys, Marco Santozo, Rod Peterssen, Mafia Mike, Adamus, Prescot, Easy 72, Domi, Hellboy, Arthur Green, Marcel McLoud, Low Rider, Grzegorz eS, Marsel, Maykel Funn, Edy, Kalwi & Remi, Mike Wind, Matras, czy Skowyr.

Dervish – Polska

Dervish - Paweł Labrentz. Swoje zamiłowanie do muzyki odkrył na początku szkoły średniej gdzie założył swój pierwszy zespół, grający electro punk. W tym samym czasie uczęszczał na prywatne lekcje wokalu. Pierwszy kontakt ze studiem nagraniowym miał w wieku 16 lat, kiedy nagrywał w „tonpress” płytę z zespołem „No problem” (wtedy jeszcze jako wokalista). Tam zetknął się z Krzysztofem Palczewskim (Collage), co zapoczątkowało jego zainteresowanie realizacją dźwięku. W 1991r. wraz z zespołem „Talath Dirnen” nagrał utwór „Do niej”, uczestniczył w tym projekcie jako wokalista, a także jako aranżer. Od tego czasu rozwój jego myśli muzycznej ukierunkował się czysto w stronę twórczości elektronicznej, co zaowocowało wydaniem w 1996 pierwszej autorskiej płyty „She”. Ten czas możemy nazwać „time of collection”. Dervish wystartował jako DJ w 1993 roku w pierwszym polskim klubie grającym muzyke techno „Filtry”, w tym samym czasie prowadził audycję DJ Club propagującą muzykę klubową w rozgłośni harcerskiej (obecnie "Radiostacja"). Kolejne lata to ostry zwrot w kierunku stylu „detroit”, co zaowocowało kontraktami wydawniczymi z MTJ rec & Trans records. Obecnie Paweł Labrentz wydaje dla Xerophyte rec, VOTU rec, Hit&hot rec, Broken rec. A jego styl możemy określić jako styl „derva”. Teraz bazuje na: vocal house, pumpin house, filtered and funky house.

Dj Dervish to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego rynku muzyki klubowej. Jego sety łączące porywające brzmienia funky i vocal house, przeplatane ostrymi brzmieniami electro, są zawsze bardzo gorąco przyjmowane przez fanów. Każdy z jego występów to splot dobrze znanych utworów, granych w rzadko spotykanych remixach z kompletnie nowymi trackami, dostępnymi przed ich oficjalnym wydaniem jedynie garstce przyjaciół, skupionych przy największych tabelach. Paweł to Dj, ale przede wszystkim producent, nagrywający dla wielu znamienitych wytworni płytowych. Jego utwory, niejednokrotnie gościły na pierwszych miejscach, w rankingach najlepiej sprzedających się piosenek, w sklepach jak Juno records czy beatport. Unikalne brzmienia produkowane przez Derv’a, zostaly zauważone przez zachodnie agencje artystyczne co zaowocowało kontraktami podpisanymi z wokalistami największego formatu, Inaya Day, Mike Davis, Robin Rush czy Pepper Mashay . Wraz z nimi Dervish nagrał kilkanaście utworów, które doczekały się wydania na hed kandi należącej do ministry of sound. Obecnie Paweł grywa na całym świecie, odwiedził takie kraje jak : Rosja, Ukraina, Słowacja, Czechy, Rumunia, Austria, Anglia, Belgia, Irlandia, Jamajka, Turcja, Tunezja, Włochy, Cypr czy USA. Jest jedynym Polakiem, mającym okazję zagrania trzech imprez na Winter Music Conference w Miami. Polska to kolejne pasmo sukcesów, Derv, wraz ze swoją muzyką regularnie odwiedza znane kluby oraz festiwale jak Mayday, Soundtropolis czy Sunrise, dzięki czemu masa polskich dj’s bierze go sobie za wzór.
Jego pasja to nuty. Młody człowiek i stara szkoła produkowania muzyki. Studio po brzegi wypełnione starymi analogowymi instrumentami, w którym komputery służą jedynie do zgrania wszystkiego w jedną całość, daje możliwość produkowania tak czystych i selektywnych brzmień. Derv sam mówi, że jest ogromnie dumny ze swoich gratów, a ta kolekcja to prawdopodobnie największe studio producenckie w kraju. Paweł poza własnymi produkcjami jest wziętym remixerem. Remiksuje i jest remiksowany przez największych jak Duran Duran, Richard Earnshaw czy Brothers Funk.

 
Tomazzo – Polska

Od najmłodszych lat przejawiał ogromne zainteresowanie muzyką.
Z biegiem czasu fascynacja ta zaowocowała eksperymentami z różnymi gatunkami muzycznymi.
Po wielu latach poszukiwań odnalazł sie w housowych dzwiekach i dziś prezentuja ten właśnie styl; od ciepłych, wokalno-funkowych stron aż po odmiany takie jak elektro i progressive.
Miał przyjemność grać z takim dj oraz producentami jak: Adamus, Dervish, Krzysztof Chochłow, Matush, 2 Sweet Blondies, El Teodore, Cruchy, Angel Kiss i nie tylko....
Organizował popularny cykl imprez "Housemania" oraz jest twórcą kolektywu dj-skiego Positiv Sound

Ruby – Malta

Ruby, niekwestionowany lider Maltańskiej sceny klubowej. Jest doskonale rozpoznawany w swojej lokalnej społeczności. Po ponad 15-letniej profesji można określić go mianem światowego artysty. W swoich setach prezentuje 100% perfekcjonizmu, ukazjue nowe oblicze muzyki, dzieląc się jednocześnie pozytywną energią z publiką, energii tej nigdy mu nie brakuje. DJ, producent i zarazem promotor - na swój ogromny sukces pracuje ciężko każdego dnia

Finesse – Polska

Finesee pochodzi z podlasia. Miksuje już od kilku lat, ale za początek poważnej kariery jako DJ uważa moment, kiedy zaczął grać w klubokawiarni „FAMA" w Białymstoku, gdzie przez ponad 3 lata współorganizował imprezy housowo – hip-hopowe. Od 2003 r. współpracuje z Łomżyńskim klubem muzycznym „YAM CAFFE". W lipcu 2005 r. powierzono mu rezydenturę w białostockim klubie muzycznym „M7". Tu od początku mógł rozwinąć skrzydła i pokazać swój talent. Miał już okazję konfrontować swoje umiejętności z czołówką polskich dj-ów m.in.: Adamus, Chris Jaxx, Angelo Mike, Alan White, Marika, Lady Bird, Dervish a także zagrać u boku zagranicznych gwiazd tj.: Olav Basoski, Alex Romano, DJ Tonka, Martin Doorly (Ministry Of Sound) Lady Waks czy Jonatan Ulysses (The Drill). Grał również w warszawskich klubach takich jak HOTL, BARBIEBAR.
Jak do tej pory największym osiągnięciem Finesee jest uczestnictwo w ogólnopolskim prestiżowym konkursie dj-skim BACARDI B-LIVE w 2007 r. Po występie w Sosnowcu gdzie został pozytywnie oceniony przez jury (m.in. Dj Bert) zakwalifikował się do finału (ścisła czwórka), który odbył się w warszawskim Platinium Club.
Jego inspiracje muzyczne (oprócz muzyki klubowej) to wiele gatunków i wielu wykonawców na przestrzeni wielu lat. Poczynając od disco i funk-u lat 70 przez lata 80 i 90 (Depeche Mode, Eurythmics, Kraftwerk). Nie są mu obce klimaty rockowe (Deep Purple, U2, Tadeusz Nalepa) muzyka poważna, reggae, hip hop itd. Muzyka towarzyszy mu od zawsze a Finesee zawsze otwarty jest na jej nowe nurty.
Sety w wykonaniu Finesee to freestyle! Można w nich usłyszeć przede wszystkim house (we wszystkich odmianach) elektro, break beat, oraz elementy techno. W jego mniemaniu dj Oprócz zmiksowania utworów powinien dodać coś od siebie toteż często w setach usłyszymy bootlegi wykonane na żywo. Wszystko to połączone z wyczuciem oraz finezyjną techniką daje mieszankę wybuchową, która nie pozwoli stać bezczynnie. Jedno jest pewne dobra muzyka to coś, czego codziennie poszukuje!
W chwili obecnej oprócz miksowania próbuje swoich sił jako producent i pracuje nad własnym materiałem. Efekty tej pracy, kto wie może już niedługo będzie można usłyszeć i ocenić.

Puffy – Polska

Paweł jest łomżyniakiem i urodził się w 1980 r. Jego zainteresowanie muzyką narodziło się w czasach zamierzchłych, kiedy to zaczął organizować dyskoteki w szkołach. W późniejszych latach poważniej zajął się miksowaniem w łomżyńskim klubie Rampa. Właśnie tam miał okazję doświadczyć bardziej profesjonalnego podejścia zarówno do muzyki jak i sprzętu.
Przełom nastąpił w innym z łomżyńskich klubów - Yam Caffe. Wtedy podczas piątkowych imprez, sztuki miksowania zaczął go uczyć DJ Finesee. Po niedługim czasie Puffy został rezydentem klubu, a imprezy z zaproszonymi dj-ami do tej pory są odskocznią od typowej, radiowej muzyki, która kiedyś była grana w klubie.
Puffy do tej pory zdążył już zagrać z: Dj-em Tonka, Martinem Doorly (Ministry of Sound), Insanemanem, Chrissem Jaxxem, Kolina (skrzypce), Sandeckim (saksofon), Piniolem ( skrzypce/klawisze), Moondeck'owa, K1 Kriz, Mają, Questem, Mmikimausem, Heat Higherem, Malakaiem, Caprese, Angel Kiss, Luca Gatto, Lazym i wieloma innymi artystami. Poza Yamą grał w takich klubach jak: Klubokawiarnia, Milch, Organza, Opium, Barbiebar - Warszawa; Midgard, Cień - Kraków, Boolvar - Gdynia, Novo - Olsztyn, M7 - Białystok, Piekarnia BeachBar - Chałupy. W styczniu 2007 wstąpił do Agencji Muzyczno Bookingowej Progressiva Music Agency. Muzyka, jaką prezentuje Puffy w swoich setach, to starannie wyselekcjonowany house: od delikatnego soulful przez funky, sexydeep, electro po tech house , która w połączeniu z mnóstwem pozytywnej energii i zmysłem czytania w myślach klubowiczów sprawia, że imprezy z jego udziałem pozostają w pamięci na bardzo długo.

Ilya Soloviev – Rosja

24 letni DJ & producent z Rosji. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy, jego produkcje były już supportowane przez top'owych DJ takich jak: Armin Van Buuren, Ferry Corsten, Ronski Speed, Aly & Fila, John O Callaghan, Daniel Kandi i wielu innych.
W 2008 roku założył swoją własną wytwórnię "Timeline Music", w której wydał swój debiutujący singiel Ilya Soloviev - "Sunwaves" wraz z remixami od Paul Miller'a i Static Blue."Sunwaves" zyskał support od Armin van Buuren'a na jego audycji "A State Of Trance" (341, 342) oraz Ferrego Corstena w jego audycji "Corsten's Countdown" (027, 031), gdzie uplasował się na pozycji nr 3 w styczniu 2008.
Jego sety są wypełnione energią złożoną z elementów Trance & Progressive. Dotychczas można było go usłyszeć w kilku europejskich krajach, teraz nadeszł czas na POLSKE.

Neevald – Polska

Karierę jako DJ zaczął w Koninie pogrywając imprezy taneczne przesiąknięte muzyką house mniej więcej 9-10 lat temu. Od okolo 6-7 lat zajmuje się tylko i wyłącznie house'owymi brzmieniami, w których tak naprawdę upatruje sensu grania muzyki klubowej.

W radio house'owa dusza w 100%. Promotor muzyki klubowej od zawsze. Twórca audycji : Klub Rmi (środa po 22.00), Rmi House Session (codziennie po 18.00), Weekender (piątek 18.00) i wielu innych.
Organizator house'owych przesięwzięć w Wielkopolsce (rejs statkiem, imprezy plażowe i klubowe). Swoimi audycjami tworzy niepowtarzalny klimat i kreuje rynek. Podczas występów w klubach wyrzuca z siebie niesamowitą energie i gra wesołe, słoneczne odmiany house, od czasu do czasu starając się ubarwić całość elementami deep'owymi, progresywnymi i delikatnym electro. Dzięki tym ostatnim przekonuje do siebie nawet zwolenników mocniejszego brzmienia.

Dobrze wyważony klimat porusza każdy parkiet, zarówno w klubie jak i na innych imprezach.

W 2005, 2006 i 2007 roku pojawiał się jako artysta podczas wszystkich ważniejszych klubowych przedsięwzięć Wielkopolski. Grał również na ostatnich trzech wydaniach Sunrise'u (w roku 2006 i 2007- afterparty), podczas Dance Lake Event oraz ATB in Concert ( 3 edycje), a także na koncercie Armina van Buuren'a i Tiesto w Polsce. Pojawił się także na pierwszym polskim wydaniu Sensation White. Grał z najważniejszymi postaciami muzyki house i nie tylko pojawiających sie w naszym kraju. Coraz częściej jego sety na żywo można usłyszeć w klubach Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Od dłuższego czasu jest rezydentem poznańskiego klubu Terytorium (wtorkowe imprezy w zmysłowym stylu "Sexy House Bomb" i częste sety w sobotnie wieczory).

Poza tym w planach na przyszłość pozostaje jeszcze wiele innych prestiżowych wydarzeń związanych z muzyką i kulturą klubową. W tym roku pojawił się, lub pojawi jako support przed takimi osobistościami klubowego grania jak : Armand van Helden, dj Antoine, Thomas Gold, Chris Lake, Antoine Clamaran, Sebastien Lager, Atb,. Raul Rincon, Jerry Ropero, Dj Tonka i wielu innych.

 

 

Bartosz Klepacki
pon, 16 czerwca 2008 16:58
Data ostatniej edycji: pon, 16 czerwca 2008 17:15:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę