Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Juicy Noise @ Yam Caffe - 30 -31 maja ( piątek - sobota)

Juicy Noise @ Yam Caffe - 30 -31 maja ( piątek - sobota)---------------------------------------- --------------

Piątek 30.5

Finesee (m7 bialystok) & Puffy (rsdnt)


---------------------------------------- --------------

Sobota 31.5

LONE ( mandarynka/ sopot)Jego muzyke okresla sie jako funky-electro-sexy-deep-house. Ta nazwa najbardziej oddaje róznorodnosc gatunków, które serwuje klubowiczom w swoich setach. Swoja przygode z muzyka rozpoczal w 2003. Od tego czasu wystepowal we wszystkich liczacych sie klubach Trójmiasta : Sfinks, Faktoria, Klubowa, Mandarynka, Papryka (Siouxy9), Mandragora, Clubogaleria Soho, Atelier, Boolvar, Cobe, Cafe Teria, Ferber, Zoom. Mial takze przyjemnosc goscic w takich klubach jak: Madame (Elblag), Kwadrans (Koszalin), Pestka (Olsztyn), Yamm Cafe (Lomza)Egoist (W-wa), Metafora (W-wa), Hotl (W-wa), Milch (W-wa), Zoo (W-wa), 35mm (W-wa),The Beach (Debki) czy Surf Bay Club (Chalupy 3). Od sierpnia 2004 roku jest rezydentem sopockiej Mandarynki w której wspolodpowiada za profil muzyczny. Jego wystepy w tym miejscu staly sie juz dla wiekszosci klubowiczów rozpoznawalne, ze wzgledu na wypracowany wlasny styl muzyczny. W 2006 i w 2007 roku obok Miry el Toro rezydowal w bardzo popularnym na wybrzezu klubie „The Beach” w Debkach, do którego wraca takze w roku 2008. Zajmowal sie równiez oprawa muzyczna dla wszystkich imprez organizowanych przez telewizje TVN w Trójmiescie, w tym takze imprez zwiazanych z Festiwalem w Sopocie 2005, 2006 i 2007. Promotor imprez pod szyldem Totally Sexy House, na których wystepuje przy wspólpracy z zaprzyjaznionymi muzykami.(Tomasz Grzegowski-trabka, Tomash perkusja, Bananesq- saksofon, Bart-saksofon oraz Aleksandra/Wiosna (Moon) vocal). Mial przyjemnosc zagrac obok wszystkich liczacych sie dj-ow 3miasta, W-wy, Poznania czy Krakowa. Jednym z jego ostatnich osiagniec bylo zagranie koncertu z André Ochodlo & The Jazzish Company w sopockim klubie Atelier, laczac to co najlepsze z jazzu i muzyki electronicznej. Jego ulubione labele to Royal Flush, Azuli, Mute, Gigolo, Add2Basket , Egoiste, Joia Sweden.

 
klubowa
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę