Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Cała Polska na ... "Kolorach"

Colors of Sounds – Poczuj Barwy Muzyki zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę 16 sierpnia na dwóch dynamicznych scenach wystąpi czołówka światowego clubbingu m.in. Orja Nilsen, Simon Patterson, Manule Le Saux, Nie zabraknie także przedstawicieli polskiej sceny muzyki klubowej: Roda Peterssena, Marco Santozo i Mike Winda. Oxygen Agency – jedna z najprężniej rozwijających się agencji muzycznych w północno – wschodniej Polsce ma zaszczyt zaprosić na magiczną i pełną muzycznych barw noc, okraszoną grą świateł i cieni Znana z niekonwencjonalnego działania agencja, zaprezentuje tej nocy zderzenie dwóch światów, gdzie w jednym szeregu staną młode wilki klubowego światka ze starymi wyjadaczami czarnych płyt, jednym słowem… Musicie tam być!

Mapka dojazdu do Hotelu Zbyszko
Mapka dojazdu do Hotelu Zbyszko

Artyści zgromadzeni na dwóch scenach aboveSky i underHel przeniosą Was w muzyczną i barwną podróż w głąb klubowej historii. Koncepcja eventu została tak opracowana aby osoba, która po raz pierwszy zetknie się z klubowym beatem, od pierwszej minuty mogła delektować się  dźwiękiem i poznawać jego niesamowite barwy, a w konsekwencji oddać się bezgranicznej zabawie. Interaktywne sceny zostaną umieszczone na malowniczych pod łomżyńskich terenach, gdzie kurpiowska kultura zetknie się z holenderskim uderzeniem. Dopełnieniem muzycznego show będą pokazy pirotechniczne, a także na wskroś diabelskie wizualizacje, które z minuty na minutę będą podsycać klimat imprezy.

 

16 Sierpnia – Hotel Zbyszko w Nowogrodzie. Start imprezy godz. 18.

TIMETABLE:

SCENA ABOVE SKY (main stage):
18:00 - MATRAS
19:00 - CARLO CALABRO
20:00 - ROD PETERSSEN
21:00 - MIQRO
22:00 - MARCO SANTOZO
23:00 - MIKE WIND
24:00 - SIMON PATTERSON
01:00 - MARCUS SCHOSSOW
02:00 - MANUEL LE SAUX
03:00 - SAN
04:30 - DIGITAL NATURE
05:30 - NORBI


SCENA UNDER HELL (namiot):
18:00 - FINESEE
19:00 - DERVISH
20:00 - TOMAZZO
21:00 - CONRAD S
22:00 - PUFFY
23:00 - NEEVALD
24:00 - CHUS LIBERATA
01:00 - ORJAN NILSEN
02:00 - RUBY
03:00 - ILYA SOLOVIEV
04:00 - AIMAR
05:00 – DEECEE

Oficjalnym hymnem eventu "Colors of Sounds 2008" jest utwór wyprodukowany przy współpracy dwóch artystów Digital Nature & Mike Wind. Utwór nosi nazwę "Ethereal", wkrótce zostanie wydany nakładem holenderskiej wytwórni Armada (sublabel: Yakuza) wraz z remixem od dobrze wam znanego Orjan'a Nilsen'a. "Ethereal" dotychczas można było usłyszeć podczas autorskiej audycji Armina Van Buurena - ASOT 346. Aby odsłuchać hymn zapraszamy na http://www.myspace.com/mikewind

Bądźcie tam z nami.

 

Bartosz Klepacki
śr, 13 sierpnia 2008 09:35
Data ostatniej edycji: śr, 13 sierpnia 2008 13:10:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę