Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Bawił i uczył...

Niecodzienne spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Specjalnych w Łomży. Podopiecznych placówki w piątek odwiedził Roland McDonald. Sympatyczny klown wraz z przedstawicielem łomżyńskiej policji uczył dzieci zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Półtoragodzinna lekcja z klownem była bardzo ciekawa – podkreśla Danuta Danielewska-Lasota opiekun samorządu uczniowskiego Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży. - Dzieci aktywnie brały udział w zabawie. Chętnie odpowiadały na pytania dotyczące przepisów ruchu drogowego – dodaje Danieleska-Lasota.
Roland McDonald poprzez zabawę uczył jak należy poruszać się po ulicy, pokazywał jak wygląda podstawowe wyposażenie rowerzysty, a także tłumaczył jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy w samochodzie.

Na koniec lekcji wszyscy uczniowie otrzymali od Ronalda drobne upominki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę