Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Strzelcy werbują

Zimowy nabór ogłasza łomżyński „Strzelec”. To organizacja społeczno – wychowawcza, która zrzesza i szkoli młodzież nie tylko z miasta ale i całego regionu północno-wschodniej Polski. Jednostka nr. 1012 Związku Strzeleckiego „STRZELEC” działa w mieście już od 1993 roku.

- Prowadzimy zimowy nabór do naszej jednostki – mówi z sierżant ZS Adam Perkowski. -  Wymagania nie są wcale tak duże jak mogło by się wydawać – zapewnia. - Wystarczy, że masz co najmniej 16 lat, interesujesz się wojskiem, jesteś patriotą, chcesz poprawić kondycję fizyczną, przeżyć przygodę lub przygotować się do pracy w służbach mundurowych – dodaje zachęcają do przyjścia choćby na jedno ze spotkań Strzelca.
Te odbywają się w każdy czwartek o godzinie 18. w budynku na terenie parafii pw. NMP Częstochowskiej na ulicy Poznańskiej. Jak zapewnia sierżant Perkowski szkolenia Strzelca są wszechstronne i wcale nie takie ciężkie
- Taktyka zielona, Taktyka czarna, Pierwsza pomoc, Alpinistyka, Strzelectwo, Survival to tylko nieliczne ze szkoleń jakie prowadzimy – mówi Perkowski. - Każdy wolny weekend poświęcamy na spotkanie i wyjścia do lasu gdzie doskonalimy swoje umiejętności - dodaje.

Strzelcy są patriotycznym stowarzyszeniem młodzieży Polskiej. Propagują i kontynuują idee istniejącego w okresie międzywojennym Związku Strzeleckiego. Ich głównym celem jest przygotowanie młodzieży do służby wojskowej i obrony cywilnej oraz wychowanie członków Związku w duchu patriotycznym wokół takich wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna.

Jeśli chcesz wstąpić do JS1012 Strzelec napisz lub zadzwoń: sierżant ZS Adam Perkowski GG 1400241 ,  Telefon 601 221 292 , E-mail  js1012@strzelec.net.pl

Bartosz Klepacki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę