Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Dym nad „Plastykiem”

Kłęby gęstego dymu w piątkowe popołudnie spowiły budynek w którym mieści się Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży. Dym wydobywał się ze wszystkich otworów wentylacyjnych na poddaszu.

Natychmiast na miejsce przyjechały dwa wozy straży pożarnej. Strażacy wyposażeni w maski przeciwgazowe i butle tlenowa dostali się na poddasze budynku. Wewnątrz – jak relacjonowali – nic nie było widać. Gęsty dym przysłaniał tam wszystko. Po kilkudziesięciu minutach oddymiania pomieszczenia okazało się – jak podkreśla dyżurny KM PSP - że dużych płomieni ognia tam nie było. W jednym miejscu coś się żarzyło, ale szybko zostało to zagaszone.  
Strażacy sprawdzają co mogło być przyczyną „pożaru”.  
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę