Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Komandosi w Łomży

Kilkaset osób obserwowało jak policyjni antyterroryści z Białegostoku zatrzymywali jednego z łomżan. 29 latek Grzegorz P. od dłuższego czasu ukrywał się przed policją. W piątek został namierzony w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Wojska Polskiego. Gdy łomżyńscy policjanci chcieli go zatrzymać zagroził, że wysadzi butlę z gazem. Nie pomógł policyjny negocjator i konieczna okazała się akcja antyterrorystów.

Kilkunastu antyterrorystów zaatakowało mieszkanie w którym ukrywał się Grzegorz P. z trzech stron. Dwóch z nich „zjechało” na linach z dachu, kolejni do mieszkania na drugim pietrze bloku dostawali się przy pomocy drabin, a inni w tym samym czasie wyważali drzwi wejściowe. W sumie antyterrorystyczna akcja trwała zaledwie minuty. Grzegorz P. i przebywająca z nim w mieszkaniu 20-letnia Monika K zostali zatrzymany. Nikomu nic się nie stało.  
Wcześniej policjanci zabezpieczyli teren. W obawie przed spełnieniem gróźb o wysadzeniu mieszkania ewakuowano sąsiadów. Na miejscu była karetka pogotowia i wóz straży pożarnej.

Jak wyjaśniał po akcji podinspektor Krzysztof Leończak – rzecznik prasowy łomżyńskiej policji - na Grzegorzu P. ciąży wyrok - 10-miesięcy w więzieniu - za fałszowanie dokumentów. Mężczyzna nie stawił się w więzieniu i od dłuższego czasu ukrywał się przed policjantami, którzy chcieli go tam doprowadzić.  
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę