Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

61. śmiertelna dla krów

Dwie krowy zginęły w Chojnach niedaleko Łomży. Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po godzinie 16. W przeganiane z jednej na drugą stronę drogi krajowej nr 61 stado krów wpadł rozpędzony bus. Na szczęście poza zabitymi krowami i zniszczonym samochodem ludzie nie ucierpieli.

W policyjnej kartotece zdarzenie to opisane będzie jako kolizja drogowa. Jak relacjonują okoliczni mieszkańcy krowy przez krajową 61. na skrzyżowaniu w Chojnach przeganiały dwie osoby. Nagle w stado wpadł rozpędzony bus. Siła uderzenia była tak wielka, że jedna z krów została odrzucona o około 40 metrów od miejsca w którym samochód uderzył w zwierzęta. Krowa zginęła na miejscu. Ten sam los spotkał także drugie uderzone zwierze.
Ruch w miejscu zdarzenia był znacznie utrudniony, bo zabite krowy zablokowały jeden pas ruchu.
Na razie nie wiadomo kto zawinił. Policyjni specjaliści mają ustalić czy to poganiacze wpędzili bydło wprost pod nadjeżdżający samochód, czy też kierowca busa nie zachował należytej ostrożności. W miejscu gdzie doszło do wypadku jest ograniczenie prędkości, a przed skrzyżowaniem widać było około 25-metrowy ślad po gwałtownym hamowaniu.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę