Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jest mgliście i tak pozostanie...

Główne zdjęcie
Mgły w Polsce

Według prognoz Instytutu Meterologii i Gospodarki Wodnej mgły utrzymywać się będą w Polsce jeszcze przez dwie, trzy doby. Pogoda skutecznie utrudnia ruch na drogach regionu. Widzialność nie przekracza 50 metrów.

W związku z tymi prognozami, policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę i używanie świateł przeciwmgielnych. Osoby poruszające się piechotą lub rowerem wzdłuż drogi, gdzie nie ma pobocza, powinny pamiętać o odblaskach.

Wczoraj w karambolu ośmiu samochodów na drodze w okolicach Suwałk jedna osoba zginęła, a sześć zostało rannych. Wszystko z powodu mgły, która ograniczyła widoczność na drodze do 50 metrów.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę