Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Starosta Kozicki

Główne zdjęcie
Starosta Łomżyński Krzysztof Kozicki

Podczas pierwszej sesji nowej Rady Powiatu Łomżyńskiego radni nie tylko wybrali przewodniczącego Rady, ale także nowego starostę. Pod dwóch czteroletnich kadencjach Wojciecha Kubraka, teraz na fotelu starosty łomżyńskiego zasiądzie Krzysztof Kozicki. W sumie władzą w powiecie podzieliły się PiS i LPR.


Nim radni powiatu ziemskiego wymienili starostów najpierw złożyli ślubowanie. Chwile później wybrano przewodniczącego Rady Powiatu Łomżyńskiego. Został nim Popiołek Stefan (PiS) a jego zastępcami Rafał Kołakowski (PiS) i Stefan Żebrowski (LPR).
Radni ziemscy na pierwszej sesji wybrali także nowego starostę łomżyńskiego. Został nim  Krzysztof Kozicki (LPR), który na swego zastępcę powołał Marka Dworakowskiego (PiS).
W skład nowego zarządu powiatu weszli jeszcze  Mieczysław Chojnowski (PiS), Henryk Kłosiński (LPR) i Alfred Szymański (PiS)
Foto: Starosta Łomżyński Krzysztof Kozicki
Foto: przewodniczący senior radny Krzysztof Chrostowski otwiera radę
Foto: Wice-starosta Marek Dworakowski
Foto: Przewodniczący Rady Powiatu Łomżyńskiego Stefan Popiołek
Foto: Przewodniczący Rady Powiatu obecny Stefan Popiołek i ustępujący Henryk Kłosiński
Foto: Popiołek Stefan - Przewodnicząsy Rady Powiatu i zastępcy Rafał Kołakowski (po lewej) i Stefan Żebrowski (po prawej).

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę