Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Z cyklu Klubowa prezentuje ... - Marco Santozo

Michał Wesołowski, urodził się 24.04.1987r w Łomży, małym mieście w województwie Podlaskim. Jego pierwsza przygoda z muzyką rozpoczęła się we wczesnych latach szkolnych, kiedy organizował imprezy okolicznościowe. Wraz z upływem czasu zauważył, że muzyka zaczyna go coraz bardziej interesować. Postanowił więc poznać bliżej branżę muzyczną i zobaczyć czy widzi się w roli profesjonalnego DJ-a. Szybko utwierdził się w tym fakcie no i zaczęło się ! Jego umiejętności i wiedza na temat sprzętu oraz muzyki rozwijała się w zawrotnym tempie, lecz to było za mało żeby pokazać się szerszej publiczności.


             Po pewnym czasie na jednej z imprez poznał Andrzeja S., który był dokładnie w tej samej sytuacji co Michał. Postanowili razem założyć „Inside 2 DJ's Team”. Dość szybko znaleźli się za konsolą w łomżyńskim klubie Atom, gdzie większa publika mogła bawić się przy ich setach. Okazało się że nie są wcale gorsi niż ludzie, którzy zajmują się tym już dłużej i zaczynali podobnie jak oni. Zaowocowało to częstymi występami w Atomie, i przy okazji poznaniu nowych ludzi w branży.
Wspólnie grali m.in. z takimi osobistościami jak: Fojbos, Sasha van Holt, Levy, Casteam, East Clubbers, DJ Kris, System One, Toxic Noiz, Cez Are Kane, DJ Diablo, DJ Tiddey itd.
            Po pewnym czasie zaczęli również jeździć po swoim województwie i promować swój duet w okolicznych klubach. Następnym wielkim krokiem do przodu było wspólne założenie z Piotrkiem (DJ Rod) i Karolem (DJ Zanieś) " Eastside Rockers" oraz wyprawa na podbicie klubów w wielu miastach Polski. Owy pomysł został zrealizowany dnia 1 Lipca 2005r, powstał Eastside Rockers DJ’s Team. Ich praca i wysiłek zaowocowały wspólnymi występami w klubach i wszystko dalej się rozwijało....
Niestety po pół roku działalności zaczęły narastać wewnętrzne konflikty w teamie, co ostatecznie doprowadziło do przekształcenia Eastside Rockers w OXYGEN AGENCY.
            Jak każdy człowiek na świecie tak i Michał ma swoje hobby, muzykę stawia na I miejscu, lubi również podróżować oraz spędzać czas z przyjaciółmi i przy okazji poznawać nowych ludzi.
Style muzyczne, które preferuje to: Trance Progressive , Techno, Funky House, Dark House, Progressive House. Podczas grania stara się wydobyć z każdego utworu maksymalną dawkę emocji, którą dzieli się z publiką. Stawia cały czas na rozwój, bo jak mówi: "przecież nie można stać w miejscu, kto stoi w miejscu ten się cofa”. Stara się robić to jak najlepiej, a jak mu to wychodzi? Odpowiedź tkwi w Was…
Bartosz Klepacki
pt, 24 listopada 2006 14:00
Data ostatniej edycji: pt, 24 listopada 2006 14:02:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę