Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Z cyklu Klubowa prezentuje ... - Rod Peterssen

Rod Peterssen znany również jako DJ Rod - to pseudonimy jednego z członków ekipy, który w rzeczywistości nazywa się Piotr Krassowski. Urodził się w małym i skromnym miasteczku - Zambrów w 1981 r. Swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiał już w wieku 18lat, zaczynając od prywatnych imprez dla wąskiego grona słuchaczy.

Od niepamiętnych czasów interesowa łsię muzyką. Po skończeniu szkoły średniej na dobre poświęcił się dawaniu radości innym, poprzez prezentowanie muzyki dla spragnionych mas. Swoją karierę rozpoczął jako rezydent klubu DELTA w Zambrowie. Obecnie, ku uciesze wszystkich klubowiczów z regionu, jest rezydentem klubu ATOM w Łomży. Jego prawdziwy, wyuczony zawód to fizjoterapeuta.
Jego pasją od początku były gramofony i vinyle, zaś ulubionym gatunkiem muzycznym, jaki gra jest mieszanka Tek-House, Trance Progressive,
Tech-Trance
. Miał już do czynienia z takimi osobistościami jak: Angelo Mike, Thorn, Matush, Tom Lee, Dervish, Cruchy, Bas van Veen, Marco Kenedi, Teodor, Lando, Fojbos, Sasha van Holt, Diana d’Rouze, Levy, Kris, System One, Cez Are Kane, Toxic Noiz, Diablo, Tiddey i wielu innych. Piotrek jest zawsze otwarty na propozycje i gotowy dać szanse początkującym młodym DJ'om na zawodowej scenie.
Bartosz Klepacki
pt, 24 listopada 2006 13:57
Data ostatniej edycji: pt, 24 listopada 2006 14:02:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę