Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Z cyklu Klubowa prezentuje ... - Mike Wind

Tomasz Laskowski aka Mike Wind to młody 17 letni DJ, producent i remixer, pochodzący z Łomży, miejscowości położonej w północno-wschodniej Polsce.

Jego historia z muzyką rozpoczęła się w Marcu 2004 roku, kiedy to przypadkiem poznał dwóch braci DJ MARCK i ACTIVE BASS, którzy wirtualnie wytłumaczyli mu podstawy produkcji muzyki. Po zapoznaniu się ze wszelkimi instrukcjami udzielonymi przez nich, zaczął tworzyć, mimo to, że jego pierwsze produkcje nie były zbyt dobre, nie poddawał się i szukał coraz to nowszych rozwiązań by poszerzyć swoje umiejętności.
      Pod koniec Kwietnia 2004 roku, wraz z DJ CHASEY założył grupę DREAM4BASSE. We dwóch wyprodukowali kilka wspólnych utworów i remixów. W między czasie do teamu doszedł kolejny członek MATT RUSSO (Sound Invaders) z którym także powstało parę produkcji. Niestety z wynikłych problemów, grupa musiała zakończyć swoją działalność.
      Na początku Lipca 2004 roku nastąpił przełom w twórczości Tomka, gdy poprzez internet poznał Wojciecha Mełech (TechnoRocker). Wojtek jako doświadczony producent, wirtualnie wyjaśnił mu sporo rzeczy dotyczących produkcji muzyki, których Tomek dotychczas nie znał. Udzielił mu kilku instrukcji i rad oraz przedstawił kilka ciekawych sztuczek i tricków, które w dużym stopniu przyczyniły się szybkiemu rozwojowi muzycznemu Tomka. Po długim czasie nauk, prób i testów, Tomek wspólnie z TechnoRocker założył wspólny projekt MAX CRUSHER & MIKE WIND.
       Pod Koniec Lutego 2005 roku, Mike Wind poznał MARC KORN, znanego producenta austriackiego. Marc Korn od tamtej pory, aż po dziś dzień rekomenduje Tomka i jego twórczość w każdy możliwy sposób!
W lipcu 2006 został wydany singiel MIKE WIND & MARC KORN - "ON MY WAY" w austriackiej wytwórni TRAK MUSIC.

Podczas swoich setów prezentuje ostry i mroczny "tech-trancowy" styl pod kontrastem melodyjnego "deep trance".

Choć nie zawsze było łatwo mu przetrwać, myślami i rozumem zawsze kierował się swoim motto życiowym: "Jeśli się czegoś bardzo pragnie, to należy do tego dążyć dotąd, aż się to osiągnie!"
Bartosz Klepacki
pt, 24 listopada 2006 13:56
Data ostatniej edycji: pt, 24 listopada 2006 13:57:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę