Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Z cyklu Klubowa prezentuje ... - Puffy

Paweł jest łomżyniakiem i urodził się w 1980r. Jego zainteresowanie muzyką narodziło się w czasach zamierzchłych, kiedy to zaczął organizować dyskoteki w szkołach. W późniejszych latach poważniej zajął się miksowaniem w łomżyńskim klubie Rampa. Właśnie tam miał okazję doświadczyć bardziej profesjonalnego podejścia zarówno do muzyki jak i sprzętu.

Przełom nastąpił w innym z łomżyńskich klubów - Yam Caffe. Wtedy podczas piątkowych imprez, sztuki miksowania zaczął go uczyć DJ Plushh. Po niedługim czasie Puffy został rezydentem klubu, a imprezy z zaproszonymi djami do tej pory są odskocznią od typowej, radiowej muzyki, która kiedyś była grana w klubie. Puffy do tej pory zdążył już zagrać z: Chrissem Jaxxem, Moondeck’ową, K1 Kriz, Mają, Questem, Mmikimausem i wieloma innymi djami. Poza Yamą grał również w białostockim M7 i w Klubie Atom - Łomża.
Muzyka, jaka prezentuje Puffy w swoich setach, to starannie wyselekcjonowany house: od delikatnego soulfull przez funky, sexydeep po electro, która w połączeniu z mnóstwem pozytywnej energii i zmysłem czytania w myślach klubowiczów sprawia, że imprezy z jego udziałem pozostają w pamięci na bardzo długo...
Bartosz Klepacki
pt, 24 listopada 2006 13:36
Data ostatniej edycji: wt, 28 listopada 2006 11:36:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę