Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zmarła na dwa dni przed 106 rocznicą urodzin

Leokadia Terepka z Józefowa gmina Mały Płock była jedną z najstarszych mieszkanek w regionie. Była bo wiekowa staruszka zmarła w nocy z środy na czwartek. Pani Leokadia zmarła na dwa dni przed 106 rocznicą urodzin.

Jak podkreśla ks Janusz Kotowski proboszcz w Porytem ś.p. Leokadia Terepka była najstarszą mieszkanką parafii.
- To była taka „dyżurna” matka chrzestna. W sumie pani Leokadia miała aż ponad trzydziestu chrześniaków -   mówi ks. Janusz.
Uroczystości pogrzebowe 106-latki  odbędą się w piątek. Rozpoczną się one o godz. 13.00 w domu rodzinnym zmarłej w Józefowie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę