Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Krwawa bójka gimnazjalistek

Złamaniem nosa zakończyła się bójka uczennic jednego z łomżyńskich gimnazjów. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, ale dopiero wczoraj o zajściu dowiedzieli się łomżyńscy policjanci. Jak relacjonuje podinspektor Krzysztof Leończak – oficer prasowy KMP – do krwawej bójki doszło przy ulicy Księcia Janusza zanim uczennice weszły na teren szkoły.

 15-latka szła do szkoły, gdy została zaczepiona przez koleżankę, która stała w towarzystwie dwóch braci. Między dziewczynami doszło do wymiany zdań, a chwile później do bójki. Dziewczyna będąca w towarzystwie braci uderzyła  „koleżankę” w twarz, ta jej oddała. Gimnazjalistki zaczęły się bić. Napastniczka przewróciła 15-latkę na ziemię, kopała ją, biła, ciągnęła za włosy.
Bójkę przerwali przyglądający się zajściu jej bracia, gdy zobaczyli, że z nosa i ust 15-latki leci krew.
Później okazało się, że dziewczyna doznała złamania nosa.
Policjanci wyjaśniają okoliczności bójki gimnazjalistek.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę