Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Z Łomży do Banku Dobrych Praktyk

Dwa projekty inwestycyjne realizowane w Łomży z wykorzystaniem funduszy strukturalnych znajda się w Banku Dobrych Praktyk. Bank jest witryną internetową prowadzona przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej. Dzięki niemu pomoc mogą uzyskać wszyscy, którzy piszą projekty i poszukują wzorców oraz wskazówek. Z całej Polski w BDP znalazło się 49 projektów, w tym dwa projekty przygotowane przez pracowników łomżyńskiego ratusza.

Z łomżyńskich projektów w Banku Dobrych Praktyk znajdą się:
„Modernizacja układu komunikacyjnego m. Łomży w ciągu drogi wojewódzkiej nr 677 – Al. Legionów etap I” czyli kompleksowa przebudowa skrzyżowań ulic Aleja Legionów – Sikorskiego oraz Alei Legionów z ulicami Dworcową i Mickiewicza
„Rozbudowa i modernizacja miejskiego systemu transportowego Łomży i okolic” który obejmował zakup 6 nowych autobusów miejskich.
Całkowita wartość obu projektów wyniosła ponad 10 mln zł.
5 grudnia w Warszawie podczas konferencji “Wzoruj się na najlepszych – Bank Dobrych Praktyk” Łomża dostanie za te projekty specjalny Certyfikat Banku Dobrych Praktyk.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę