Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Śmierć od kołami ciężarówki

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło nocą w okolicach Śniadowa. Pod kołami samochodu zginał 49-letni mieszkaniec Łomży. Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski z Zespołu Prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku do wypadku doszło o godzinie 21.40 w miejscowości Konopki.

Najprawdopodobniej 49-letni mieszkaniec Łomży wtargnął na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającej ciężarówki. Mężczyzna został uderzony lewą strona samochodu, a uderzenie było tak silne, że łomżanin zginał na miejscu.
Policjanci, którzy przybyli na miejsce wypadku stwierdzili, że kierowca ciężarówki był trzeźwy – podkreśla podinspektor Baranowski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę