Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wypadek kolejowy w Łomży

To może brzmieć nieco dziwnie, ale w Łomży pociąg staranował samochód osobowy. Do wypadku doszło rano na przejeździe kolejowym przy ul. Poznańskiej. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale ulica Poznańska jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło około godziny 7.20 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Winę za doprowadzenie do wypadku ponosi osoba, która kierowała Van-em marki mazda. Nie zachowując zasad bezpieczeństwa ruchu Van omijał stojącą przed przejazdem kolejowym ciężarówkę i wjechał wprost pod pociąg. Wielowagonowy skład z dwiema lokomotywami nim się zatrzymał pchał samochód przez około 50 metrów.

Poza niemal doszczętnie zniszczonym samochodem, kierowca, który wjechał pod pociąg stracił także 500 zł. Tyle wynosi mandat jaki za swój czyn dostał od policjantów.

Kilkanaście minut przed godziną 10.00 ulica Poznańska została odblokowana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę